Jesteś tutaj: Biblioteka szkolna Spotkanie autorskie
Spotkanie autorskie PDF Drukuj Email
Napisał(a): A.Konieczna   
poniedziałek, 28 października 2013

SpotkanieSpotkanie autorskie z pisarką Anną Onichimowską

25 X 2013r. w bibliotece Zespołu Szkół nr 3 w Bochni odbyło się spotkanie autorskie z Anną Onichimowską - poetką i pisarką, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, scenariuszy radiowych, telewizyjnych i filmowych, laureatką wielu prestiżowych nagród krajowych i zagranicznych.

Dzięki współpracy naszej biblioteki z nauczycielem bibliotekarzem ZS nr 3 - p. Anną Sadkowską młodzież z Gimnazjum nr 2 miała również możliwość wziąć udział w spotkaniu, poznać autorkę, zadać pytania dotyczące jej twórczości, zainteresowań, światowych podróży,  źródeł natchnienia, posłuchać jak pisarka czyta urywki ze swoich książek oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Razem z nauczycielem bibliotekarzem Anną Konieczną na spotkanie z pisarką z Gimnazjum nr 2 poszło 5 uczniów- członków Szkolnego Koła Bibliotecznego.
Były to uczennice z klasy 2D:

 

  • Klaudia Furtak,
  • Gabriela Gołębiowska,
  • Agata Paszkot

oraz z klasy 3D:

  • Gabriela Drzazga,
  • Klaudia Chojecka.

Spotkanie realizowane było w ramach programu Dyskusyjnego Klubu Książki, we współpracy z Instytutem Książki. Na spotkaniu autorka promowała swoją najnowszą książkę „Pomiędzy”. Pozycja ta (oczywiście z autografem!) zasiliła także  księgozbiór naszej biblioteki.

Fotoreportaż - tutaj

Anna Konieczna

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Października 2018
Imieniny obchodzą
Abercjusz, Filip, Halka, Kordula,
Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało 71 dni.
Zodiak: Waga