Jesteś tutaj: Biblioteka szkolna Plastyczno-literacki
Plastyczno-literacki PDF Drukuj Email
Napisał(a): A.Konieczna   
poniedziałek, 25 listopada 2013

KonkursKonkurs plastyczno-literacki

Dnia 20 listopada 2013r. w bibliotece szkolnej rozstrzygnięto konkurs plastyczno-literacki, zorganizowany przez nauczyciela bibliotekarza Annę Konieczną, z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.
W konkursie tym  wzięło udział 4 uczniów naszego gimnazjum.
Byli to:

  • Wiktoria Kocyk z klasy IId
  • Patryk Bajda z klasy IId
  • Gabriela Drzazga z klasy IIId
  • Marcin Mirochna z klasy IIId

Do konkursu zgłoszono 2 wiersze promujące naszą bibliotekę i czytelnictwo (nadesłane przez Wiktorię Kocyk i Marcina Mirochnę), kilka haseł zachęcających wszystkich do czytania książek autorstwa Gabrieli Drzazgi oraz 1 pracę plastyczną, którą wykonał Patryk Bajda.
Członkami komisji oceniającej prace byli: wychowawca świetlicy pani Anetta Szlachetko oraz nauczyciel plastyki pani Beata Biernat.
Ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe, mądre i oryginalne, komisja postanowiła przyznać nagrody książkowe wszystkim uczestnikom.

Uczniowie odebrali dyplomy i nagrody w obecności dyrektor naszego gimnazjum- pani Pauliny Joniak. Po przekazaniu gratulacji wykonano pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie prace można oglądać na gazetce ściennej w szkolnej bibliotece. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Fotoreportaż - tutaj

Anna Konieczna

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Października 2018
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga