Jesteś tutaj: Rajdy gimnazjalne Jaworzyna Krynicka - Wierchomla
Jaworzyna Krynicka - Wierchomla PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
wtorek, 27 maja 2014

JaworzynaRajd nauczycieli i pracowników

Rankiem 24 maja 2014r. nauczyciele, pracownicy i wraz z rodzinami wybraliśmy się na jednodniowy rajd górski. Trasa rozpoczynała się w Czarnym Potoku u stóp Jaworzyny Krynickiej (1114m n.p.m), następnie niebieskim szlakiem przez Runek do schroniska pod Wierchomlą (900m n.p.m). Tam zapaliliśmy ognisko i podziwialiśmy panoramę z widokiem na Tatry. Po odpoczynku zeszliśmy niebieskim szlakiem do Wierchomli gdzie czekał na nas autokar.
Zdjęcia Anna Konieczna i Jerzy Kawalec - tutaj


 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
22 Marca 2019
Światowy Dzień Wody
Imieniny obchodzą
Bazylissa, Bogusław, Godzisław,
Katarzyna, Kazimierz, Paweł

Do końca roku zostało 285 dni.
Zodiak: Baran