Jesteś tutaj: Rajdy gimnazjalne Jaworzyna Krynicka - Wierchomla
Jaworzyna Krynicka - Wierchomla PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
wtorek, 27 maja 2014

JaworzynaRajd nauczycieli i pracowników

Rankiem 24 maja 2014r. nauczyciele, pracownicy i wraz z rodzinami wybraliśmy się na jednodniowy rajd górski. Trasa rozpoczynała się w Czarnym Potoku u stóp Jaworzyny Krynickiej (1114m n.p.m), następnie niebieskim szlakiem przez Runek do schroniska pod Wierchomlą (900m n.p.m). Tam zapaliliśmy ognisko i podziwialiśmy panoramę z widokiem na Tatry. Po odpoczynku zeszliśmy niebieskim szlakiem do Wierchomli gdzie czekał na nas autokar.
Zdjęcia Anna Konieczna i Jerzy Kawalec - tutaj


 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Niedziela
20 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn, Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Do końca roku zostało 226 dni.
Zodiak: Byk