Jesteś tutaj: Nasi najlepsi -> Sportowcy Sportowcy roku 2013/14
Sportowcy roku 2013/14 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
środa, 04 czerwca 2014

strona olimpijska

Rok szkolny 2013/14

Nasi najlepsi sportowy i ich osiągnięcia

 

 

Imię i nazwisko Osiągnięcia
Wiktor Kocot

II miejsce w Wojewódzkich Zawodach Pływackich – styl grzbietowy

Tomasz Palonek III miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
I miejsce w Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym
Kamila Gajek III miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
III miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Wiktor Nagrodzki III miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Karol Korta III miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Krystian Strach III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
III miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Krzysztof Strach III miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
Dawid Liszka
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
Patryk Jachym
II miejsce w Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
Monika Kowalczyk III miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Joanna Piwowarczyk III miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Angelina Kukla III miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Eliza Majcher
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Maciej Machaj III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
Arkadiusz Siodlarz
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Patryk Szydłowski
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
Patryk Tokarz
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
Krzysztof Migdał III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
Joanna Gawęda III miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Sara Majcher
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Klaudia Spisak
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Bartłomiej Bogacki
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
Dominik Juszczak
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Konrad Biernat III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Kamil Francuz
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Natalia Szot III miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych
Michał Pławecki III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
Mateusz Grzyb
III miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Dawid Laska
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Filip Despet III miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Marlena Bachula III miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Jakub Mazur III miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Poprawiony: środa, 04 czerwca 2014
 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
23 Października 2017
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga