Konkursy 2013/14 PDF Drukuj Email
Napisał(a): H.Kica   
czwartek, 26 czerwca 2014

konkursyKonkursy, wystawy - rok 2013/14


Podsumowanie udziału i osiągnięć uczniów Gimnazjum nr 2 im. C.K.Norwida w Bochni w konkursach, wystawach i przeglądach -  rok szkolny 2013/2014

 

 

Lp.

Nazwa konkursu

Zasięg

Ilość

Nazwiska finalistów i laureatów

Konkurs polonistyczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

18

 

Konkurs matematyczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

19

 

Konkurs historyczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

9

 

Konkurs geograficzny dla uczniów gimnazjum

 

 

Etap szkolny

5

 

Etap rejonowy

3

Kamil Burkiewicz 2c, Sylwester Nosal 3c, Krzysztof Migdał 3e

Etap wojewódzki

1

Kamil Burkiewicz – finalista

Konkurs biologiczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

10

 

Konkurs z Fizyki dla Gimnazjalistów

 

Etap szkolny

4

 

Etap rejonowy

2

Sławomir Gicala 3c, Krzysztof Broniak 3a

Etap wojewódzki

1

Sławomir Gicala 3c - LAUREAT

Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

4

 

Konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum

 

Etap szkolny

23

 

Etap rejonowy

3

Zuzanna Filipek, Aleksander Londo, Jakub Mucha

Etap wojewódzki

1

Aleksander Londo – finalista

Konkurs języka niemieckiego dla gimnazjalistów

 

Etap szkolny

9

 

Etap rejonowy

3

Zuzanna Filipek, Aleksander Londo, Jakub Mucha

10.

Konkurs informatyczny

 

Etap szkolny

16

 

Etap rejonowy

3

Piotr Paruch 3e, Maksymilian Truś  3e, Arkadiusz Zimny 3e

Etap wojewódzki

1

Piotr Paruch 3e- finalista

11.

Konkurs biblijny

 

Etap szkolny

21

 

12.

Konkurs: Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

Etap szkolny

33

 

Etap wojewódzki

7

Patrycja Trzósło 2d – LAUREAT : Zuzanna Filipek, Aleksandra Walawska, Aleksander Londo, Dominika Cąber, Klaudia Pach, Piotr Paruch - finaliści

13.

Konkurs fotograficzny „Ślady Powstania Styczniowego w przestrzeni współczesnej”

Etap wojewódzki

2

 

14.

Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego Konkurs recytatorski „W krainie poezji. Twórczość Jana Pawła II” organizowany przez Bursę

Etap rejonowy

2

Dyplomy uczestnictwa

15.

Konkurs „Alfabet romski” organizowany przez Radio RDN Małopolska

Etap wojewódzki

1

uczestnik

16.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie

Etap szkolny

19

Natalia Migdał 2b I miejsce; Patrycja Trzósło 2d – II miejsce, Michał Pawłowski 2d – III miejsce

17.

Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży na sztukę teatralną i Scenariusz filmowy „Nie tylko na scenę”

Etap ogólnopolski

1

Natalia Możdżeń - wyróżnienie

18.

Ogólnopolski  Konkurs Matematyczny  PANGEA

Etap szkolny

41

 

Etap ogólnopolski

4

Aleksander Londo 3a, Kacper Klimaszewski 2d, Kacper Seweryn 2c,  Michał Wełna 2c – zaproszeni do finału

19.

Międzynarodowy  Konkurs Matematyczny  Kangur 2014

Etap międzynarodowy

39

Karolina Kazek 1d – wynik bardzo dobry, Bartłomiej Sosenka 1d, Marlena Bachula 1d, Monika Kowalczyk 1d - wyróżnienie

20.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Pingwin

Etap ogólnopolski

44

Kamil Burkiewicz 2c- Laureat 3 miejsce

21.

Konkurs matematyczny dla uczniów Gimnazjum –organizator: ZS nr1 w Bochni

Etap powiatowy

13

Michał Wełna 2c – II miejsce. Kamil Burkiewicz 2c- wyróżnienie, Piotr Paruch 3e – III miejsce

22.

V Małopolski Konkurs Origamii „Gwiazdy i Symetrie”

Etap wojewódzki

3

M. Radecki, K. Sumara, M. Twardosz -uczestnictwo w finale

23.

I Małopolski konkurs „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”

Etap szkolny

11

 

Etap wojewódzki

2

Michał Pawłowski 2d, Aleksander Londo 3a - uczestnicy

24.

Szkolny konkurs historyczny „Co wiem o Konstytucji 3 maja”

Etap szkolny

20

Michał Pławecki 2d -1 miejsce

25.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii- sesja zimowa 2014 „Olimpus”

Etap ogólnopolski

7

Kamil Burkiewicz 2c- laureat 5 miejsce; Krzysztof Migdał 3e- laureat 8 miejsce; Sylwester Nosal 3c- laureat 8 miejsce

26.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii- sesja wiosenna 2014 „Olimpus”

Etap ogólnopolski

8

Krzysztof Migdał 3e –  laureat 2 miejsce, Kamil Burkiewicz – laureat 7 miejsce

27.

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Galileo 2014

Etap ogólnopolski

14

Dyplomy uznania

28.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z chemii- sesja wiosenna 2014 „Olimpus”

Etap ogólnopolski

10

Dyplomy uznania

29.

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Czarno-białe, Biało- czarne”

Etap szkolny

10

 

Etap powiatowy

7

Patrycja Gumuła 3e - laureat 3 miejsce; Angelika Szymańska 3d - wyróżnienie

30.

Konkurs „Zaprojektuj bocheński ratusz”

Etap szkolny

?

 

Etap miejski

11

Patrycja Gumuła 3e - laureat 3 miejsce

31.

V Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-ART. Gdów 2014

Etap międzypowiatowy - muzyka

 

literatura

 

Kategoria : plastyka

fotografia

14

 

 

 

2

 

5

 

2

Zespół wokalny: K. Gajek 3a, A. Walawska 3a, J. Bieniek 2c, K. Rojek 1c,M. Kowalczyk 1c, K. Zabrzańska 1c, M. Rogusz 1c, W. Banaskiewicz1c, O. Płaczek 1c, D. Kurkiewicz 1d, J. Ślizowska 1d, M. Przewrocki 1a, Ł. Przewrocki 1a, a. Much 1b

Marcin Mirochna – 3 miejsce; Zuzanna Filipek – wyróżnienie

 

Tomasz Dunaj 2a – 1 miejsce(statuetka CK-art);

A. Szymańska, P. Gumuła 3e, P. Bajda 2d – wyróżnienia

 

32.

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Abstrakcja”

Etap miejski

2

Karolina Surma – 1 miejsce, Martyna Korbut -wyróżnienie

33.

Młodzi Plastycy 2014

Etap miejski

7

uczestnicy

34.

Szkolny konkurs plastyczno- literacki z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Etap szkolny

4

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe

35.

Szkolny konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

Etap szkolny

5

Natalia Czyż 1b i Wiktoria Kocyk 2b – 1 miejsce, Nikola Deptuch 1b – 2 miejsce, Maciej Duda 3c i Adrian Miśkowicz 3d – 3 miejsce.

36.

Konkurs języka niemieckiego „FIT IN DEUTSCH” dla uczniów szkół gimnazjalnych organizowany przez ODN w Tarnowie

Etap wojewódzki

2

Zuzanna Filipek -10 miejsce, Aleksander Londo -13 miejsce

37.

V rejonowy konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych „Dach Quiz”

Etap międzypowiatowy

3

II miejsce drużynowo: Jakub Mucha, Aleksander Londo, Zuzanna Filipek

38.

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny „ LWIĄTKO”,

Etap międzynarodowy

14

Uczesticy

39.

VI Ogólnopolska Gimnazjada Strzelecka

Etap ogólnopolski

 

IV miejsce drużynowo: Alicja Seweryn, Paulina Szęszoł, Julia Gniewek

40.

IV Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K – TAK?

Etap szkolny

58

Aleksander Londo(48 miejsce w Polsce)  , Piotr Paruch(59 miejsce w Polsce) kwalifikacja do rejonu

Etap regionalny

2

Aleksander Londo , Piotr Paruch

41.

Ogólnopolski konkurs językowy – Day by Day – organizowany przez Szkołę Języków Obcych GLOSSA

Etap ogólnopolski

1

Aleksander Londo- uczestnik

42.

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów w Zespole Szkół nr 1 w Bochni

Etap powiatowy

10

Zuzanna Filipek 3a I miejsce w kategorii klas III

Natalia Możdżeń 2a- III miejsce w kategorii klas I i II

43.

Gimnazjalny konkurs recytacji poezji i prozy angielskiej ‘In memory of Emily Dickinson’ w Gimnazjum Nr 1 im. Św. Kingi w Bochni

Etap powiatowy

2

Oliwia Szymczyk 2c  - II miejsce

44.

„LINGUA ET MUSICA” – Powiatowy konkurs piosenki anglojęzycznej w Nowym Wiśniczu Organizator – Zespół Szkół i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu

Etap powiatowy

2

uczestnicy

45.

6. OD RAJBROTU DO SOPOTU – konkurs piosenki anglojęzycznej

Etap powiatowy

2

Kamila Gajek – I miejsce

Aleksandra Walawska – III miejsce

46.

7. KONKURS ORTOGRAFICZNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W TARNOWIE

Etap regionalny

1

Aleksander Londo – I miejsce w eliminacjach szkolnych

47.

Olimpiada Wiedzy Archimedes. PLUS LINGUA.PLUS. 23. EDYCJA (Ogólnopolski konkurs języka angielskiego - OXFORD)

Etap ogólnopolski

27

Zuzanna Filipek III a - laureat I stopnia z wyróżnieniem

Patrycja Trzósło klasa II d - laureat I stopnia

Aleksander Londo III a- laureat II stopnia

Natalia Możdżeń II a - laureat II stopnia

Filip Synpwiec I c - laureat III stopnia

Dominka Cąber III d - laureat III stopnia

48.

8. KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Etap szkolny

3

I miejsce- Natalia Migdał

II miejsce – Klaudia Sumara

III miejsce – Julia Poprawa

49.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z biologii Olimpus. Sesja zimowa

Etap ogólnopolski

22

uczestnicy

50.

Ogólnopolski konkurs z biologii Albus 2014

Etap ogólnopolski

20

uczestnicy

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
23 Października 2017
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga