Finał 2013/14 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec
czwartek, 26 czerwca 2014

finałZakończenie roku 2013/14

Rok szkolny 2013/14 został uroczyście zakończony. Jak to jest zawsze przy tak uroczystych spotkaniach towarzyszył nam Sztandar szkoły, odśpiewaliśmy wspólnie Hymn narodowy. Były podsumowania, gratulacje, rozdanie świadectw z tzw. paskiem dla najlepszych uczniów.

A wszystko odbyło się w miłej wakacyjnej atmosferze. Burmistrz Miasta Bochnia Pan Stefan Kolawiński pogratulował uczniom i ich nauczycielom sukcesów i życzył wszystkim udanych wakacji.Trzecioklasiści zaprezentowali spektakl "W drogę...", przygotowany pod kierunkiem pań Jolanty Kukli, Anetty Szlachetko i pana Ryszarda Palczewskiego, do którego oprawę plastyczną przygotowała pani Beata Biernat.

Zostały również wręczone najbardziej prestiżowe nagrody Gimnazjum nr 2 w Bochni, "Diament" za wybitne osiągnięcia ucznia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, "Leonardo" za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz "Medal Gimnazjalisty" za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły w imprezach sportowych.

Diament 2014 otrzymał Sławomir Gicala, laureat Małopolskiego Konkursu z FizykiDiament

Leonardo 2014 otrzymali:

• Zuzanna Filipek
  • Dominika Cąber
  • Piotr Paruch
  • Aleksander Londo

NagrodzeniMedal Gimnazjum:

• Eliza Majcher
        • Arkadiusz Budzyn
        • Karol Korta
        • Krzysztof Strach
        • Joanna Piwowarczyk
        • Kamila Gajek
        • Olga Trojan
        • Andżelika Szymańska

„Wyróżnienie sportowe” otrzymał Norbert Sikora.

listTeraz czas na zasłużony odpoczynek i nabranie sił na nowy rok szkolny :-)

Fotoreportaż - tutaj

23 Października 2017