Finał 2013/14 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
czwartek, 26 czerwca 2014

finałZakończenie roku 2013/14

Rok szkolny 2013/14 został uroczyście zakończony. Jak to jest zawsze przy tak uroczystych spotkaniach towarzyszył nam Sztandar szkoły, odśpiewaliśmy wspólnie Hymn narodowy. Były podsumowania, gratulacje, rozdanie świadectw z tzw. paskiem dla najlepszych uczniów.

 

A wszystko odbyło się w miłej wakacyjnej atmosferze. Burmistrz Miasta Bochnia Pan Stefan Kolawiński pogratulował uczniom i ich nauczycielom sukcesów i życzył wszystkim udanych wakacji.Trzecioklasiści zaprezentowali spektakl "W drogę...", przygotowany pod kierunkiem pań Jolanty Kukli, Anetty Szlachetko i pana Ryszarda Palczewskiego, do którego oprawę plastyczną przygotowała pani Beata Biernat.

Zostały również wręczone najbardziej prestiżowe nagrody Gimnazjum nr 2 w Bochni, "Diament" za wybitne osiągnięcia ucznia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, "Leonardo" za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz "Medal Gimnazjalisty" za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły w imprezach sportowych.


Diament 2014 otrzymał Sławomir Gicala, laureat Małopolskiego Konkursu z FizykiDiament

Leonardo 2014 otrzymali:

 

 • Zuzanna Filipek
 • Dominika Cąber
 • Piotr Paruch
 • Aleksander Londo


NagrodzeniMedal Gimnazjum:

    • Eliza Majcher
    • Arkadiusz Budzyn
    • Karol Korta
    • Krzysztof Strach
    • Joanna Piwowarczyk
    • Kamila Gajek
    • Olga Trojan
    • Andżelika Szymańska


„Wyróżnienie sportowe” otrzymał Norbert Sikora.

listTeraz czas na zasłużony odpoczynek i nabranie sił na nowy rok szkolny :-)

Fotoreportaż - tutaj

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Sobota
20 Października 2018
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga