Jesteś tutaj: Rajdy gimnazjalne Rajd "TerazMy 2014"
Rajd "TerazMy 2014" PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
piątek, 19 września 2014

RajdRajd "TerazMy 2014"

13 i 14 września spora grupa nauczycieli pracowników administracji, wraz z rodzinami, udała się na już 9 rajd pod nazwą "TerazMy".  W tym roku nasz przewodnik tatrzański pan Bogusław Koczur zabrał nas na Słowację w Wysokie Tatry. Wędrówkę rozpoczęliśmy w Tatrzańskiej Leśniej skąd żółtym szlakiem poszliśmy do Rainerovej chaty a następnie do chaty Zamkovskiego (1460 m n.p.m.). Później przez Hrebienok zeszliśmy do Starego Smokovca gdzie czekał na nas autokar, którym udaliśmy do górskiego hotelu "Stasinda" w Bukowinie Tatrzańskiej. Tam po ciepłym posiłku i krótkim odpoczynku spotkaliśmy w szałasie aby wspólnie z rodzinami spędzić czas przy ognisku i muzyce.

Fotoreportaż z rajdu - tutaj

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Października 2018
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga