Jesteś tutaj: Wydarzenia Ekomoda i gadżety
Ekomoda i gadżety PDF Drukuj Email
Napisał(a): K.Straczyńska   
piątek, 17 kwietnia 2015

Kiermasz„MODA – EKO i EKO -GADŻETY”

15 kwietnia odbyły się w naszej szkole wywiadówki oraz przegląd twórczości plastycznej i umiejętności technicznych uczniów. Na oryginalnie zaaranżowanej ekspozycji  zaprezentowano prace uczniów zaprojektowane i zrealizowane w ramach lekcji zajęć plastycznych, artystycznych i technicznych. Tematyka wystawy nakazywała wykorzystanie w projektach elementów ekologicznych, a celem  było zaprezentowanie twórczej działalności uczniów, przedstawienie uczniów uzdolnionych, stworzenie w szkole klimatu galerii oraz uświadomienie wszystkim oglądającym zdolności i potencjału naszej młodzieży. Prezentowane prace cechowała duża wrażliwość plastyczna, warsztatowa i techniczna. Wystawa spotkała się z dużym uznaniem zwiedzających.  Twórczość plastyczna w połączeniu z zajęciami technicznymi jest niezmiernie bogatym źródłem satysfakcji - jest początkiem poszukiwania własnego stylu.
Serdecznie dziękujemy  wszystkim, którzy zainteresowali się wystawą, a szczególnie tym, którzy wyrazami uznania motywowali uczniów do kontynuacji tego rodzaju przedsięwzięć w przyszłości.

Fotoreportaż z wystawy - tutaj

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława

Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta