Jesteś tutaj: Wydarzenia Ekomoda i gadżety
Ekomoda i gadżety PDF Drukuj Email
Napisał(a): K.Straczyńska
piątek, 17 kwietnia 2015

Kiermasz„MODA – EKO i EKO -GADŻETY”

15 kwietnia odbyły się w naszej szkole wywiadówki oraz przegląd twórczości plastycznej i umiejętności technicznych uczniów. Na oryginalnie zaaranżowanej ekspozycji  zaprezentowano prace uczniów zaprojektowane i zrealizowane w ramach lekcji zajęć plastycznych, artystycznych i technicznych. Tematyka wystawy nakazywała wykorzystanie w projektach elementów ekologicznych, a celem  było zaprezentowanie twórczej działalności uczniów, przedstawienie uczniów uzdolnionych, stworzenie w szkole klimatu galerii oraz uświadomienie wszystkim oglądającym zdolności i potencjału naszej młodzieży. Prezentowane prace cechowała duża wrażliwość plastyczna, warsztatowa i techniczna. Wystawa spotkała się z dużym uznaniem zwiedzających.  Twórczość plastyczna w połączeniu z zajęciami technicznymi jest niezmiernie bogatym źródłem satysfakcji - jest początkiem poszukiwania własnego stylu.
Serdecznie dziękujemy  wszystkim, którzy zainteresowali się wystawą, a szczególnie tym, którzy wyrazami uznania motywowali uczniów do kontynuacji tego rodzaju przedsięwzięć w przyszłości.

Fotoreportaż z wystawy - tutaj

Dzisiaj jest: Wtorek