Jesteś tutaj: Wydarzenia Profesor Funfit cz.8
Profesor Funfit cz.8 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kowalczyk   
niedziela, 19 kwietnia 2015

ZdrowieZachowaj równowagę

Pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=gU5-LsbjBwQ (lub w oknie poniżej) możecie obejrzeć kolejny odcinek filmu z serii w której występuje Profesor Funfit. Postać Profesora, który założył własną, wirtualna placówkę pod nazwą "Hiperaktywny Instytut Eksperymentów Nad Aktywnością Fizyczną" (HIENAF).
Zachowaj równowagę czyli zdrowe podejście do życia. Instytut Żywności i Żywienia przy wsparciu organizacji Swiss Contribution realizuje w Polsce globalną strategię Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która propaguje zdrowy styl życia i zapobiegania otyłości oraz innym przewlekłym chorobom niezakaźnym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej.


Mamy nadzieję, że eksperymenty i przygody, które spotykają profesora zachęcą Was do aktywności fizycznej i wspólnej zabawy.

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion