Konkurs plastyczny PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
wtorek, 23 listopada 2010

Dyplom "Dom Kultury pełen tańca, muzyki i śpiewu"


19 listopada rozstrzygnięto konkurs plastyczny na plakat reklamujący działalność bocheńskiego Domu Kultury. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie plakatu informacyjnego -  prezentujący ofertę MDK skierowaną do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizatorzy nie zawiedli się,  prace nie tylko spełniały wymogi regulaminowe, a przede wszystkim pokazały bogatą wyobraźnię twórców, ciekawe sposoby interpretacji temtu i rozmaite techniki plastyczne od rysunku począwszy, po malarstwo i kolaże.

W kategorii gimnazja trzy pierwsze miejsca przypadły naszym uczennicom - dyplomy

Justynie Wiśniowskiej z kl 3d - I nagroda

Alicji Kawali z kl. 1a - II nagroda

Edycie Tabak z kl. 1a - III nagroda

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)

 

Prace można oglądać w siedzibie MDK w Bochni I piętro.

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Sobota
22 Września 2018
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna