Jesteś tutaj: Wydarzenia Wspólne śniadanie
Wspólne śniadanie PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kowalczyk   
czwartek, 30 kwietnia 2015

ZdrowieWspólne śniadanie w szkole

Zdrowie i dobre samopoczucie to jeden z warunków skutecznej pracy i nauki. Sprzyjają temu m.in. zdrowe i regularne posiłki, w tym spożywanie ich w czasie pobytu w szkole. Każdy uczeń ma możliwość zjedzenia II śniadania wspólnie z nauczycielem na przerwie śniadaniowej o  godzinie 9.35.
W poniedziałek 24 kwietnia w ramach akcji „Tydzień zdrowia” cała społeczność szkolna mogła sama przygotować i zjeść zdrową kanapkę. Na stole znalazły się:  pieczywo razowe,  masło, ser, sałata, papryka, ogórek, pomidor, rzodkiewka oraz inne zdrowe produkty. Zorganizowanie wspólnego  śniadania i wykonanie samemu  kanapki wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Cieszymy się, gdyż celem nie było tylko zrealizowanie jednego z zadań w ramach programu prozdrowotnego, lecz integracja  całej społeczności uczniowskiej oraz motywacja do zjadania śniadań.

Fotoreportaż - tutaj

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Sobota
20 Października 2018
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga