ŚDM PDF Drukuj Email
Napisał(a): W.Banaskiewicz   
piątek, 15 maja 2015

ZaproszenieKoledzy. Koleżanki

Do Światowych Dni Młodzieży pozostał zaledwie rok. Pełną parą ruszyły przygotowania w całej Polsce: diecezjach, parafiach. Może czas na przygotowanie również siebie? Może to czas poznać Osobę, która sprawiła, że ŚDM mają sens? W piątek będziesz mógł Go spotkać, spojrzeć w Jego twarz i bez reszty zanurzyć się w Miłości Jego i Jego Niepokalanej Matki.

Ruch Światło-Życie parafii św. Pawła Apostoła w Bochni zaprasza na to spotkanie właśnie Ciebie. Majowe nabożeństwo odbędzie się w ten piątek o godzinie 19:15 w kościele św. Pawła w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Albin, Bolesława, Bolisława,
Laurencjusz, Wawrzyniec, Maria
Magdalena, Milenia, Pankracy,
Więcemiła

Do końca roku zostało 163 dni.
Zodiak: Rak