Jesteś tutaj: Wydarzenia Profesor Funfit cz.9
Profesor Funfit cz.9 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kowalczyk   
poniedziałek, 18 maja 2015

ZdrowieZachowaj równowagę

Pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=RAMMCVOBK5Y (lub w oknie poniżej) możecie obejrzeć kolejny odcinek filmu z serii w której występuje Profesor Funfit. Postać Profesora, który założył własną, wirtualna placówkę pod nazwą "Hiperaktywny Instytut Eksperymentów Nad Aktywnością Fizyczną" (HIENAF).

 


Zachowaj równowagę czyli zdrowe podejście do życia. Instytut Żywności i Żywienia przy wsparciu organizacji Swiss Contribution realizuje w Polsce globalną strategię Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która propaguje zdrowy styl życia i zapobiegania otyłości oraz innym przewlekłym chorobom niezakaźnym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej.

Eksperci z AWF połączyli siły z HIENAFem i po raz kolejny opracowali dla Was ćwiczenie na wzmocnienie mięśni! Android NEL zaprezentuje Wam, jak wykonać to ćwiczenie poprawnie. Może wydawać się łatwe, jednak to tylko pozory. Podejmiecie wyzwanie? Pamiętajcie o rozgrzewce!

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Czwartek
26 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Do końca roku zostało 250 dni.
Zodiak: Byk