Jesteś tutaj: Wydarzenia Organizacja Dnia Patrona
Napisał(a): Dyrektor szkoły
środa, 20 maja 2015

OgłoszenieDzień Patrona w Gim2

Najbliższy piątek tj.22.05.2015 r w naszej szkole to Dzień Patrona Szkoły. W tym dniu wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły w strojach galowych na godz.7.50. Po sprawdzeniu obecności w klasach  uczniowie wraz z nauczycielami przechodzą ze sztandarem szkoły do kościoła św. Pawła Apostoła, gdzie o godz. 8.15 rozpocznie się msza św. w intencji naszej społeczności szkolnej.
Po zakończeniu mszy wszyscy wracają do szkoły na uroczystą akademię poświęconą patronowi szkoły - Cyprianowi Kamilowi Norwidowi.
Po zakończeniu akademii uczniowie wezmą udział w lekcjach wg planu na ten dzień.
Klasy 1b,1c, 2d przychodzą do szkoły na godz.7.50.
W ramach Dnia Patrona po zakończeniu akademii odbędzie się quiz o tematyce związanej z patronem oraz rzeczywistością szkolną wg zasad wcześniej ustalonych

20 Listopada 2017
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,