Jesteś tutaj: Wydarzenia Wyspy Brytyjskie
Wyspy Brytyjskie PDF Drukuj Email
Napisał(a): M.Papuga   
poniedziałek, 08 czerwca 2015

FlagaGimnazjaliści na Wyspach Brytyjskich

Podobnie jak w zeszłym roku grupa uczniów z naszego gimnazjum wraz z trzema uczniami klasy VI z SP7 wyruszyła 5.06 na Wyspy Brytyjskie. Wizytę tym razem zaczęliśmy od urokliwego miasteczka Canterbury położonego w pobliżu Morza Północnego. Po długiej podróży mieliśmy fantastyczny dzień-po zwiedzeniu Katedry, spacerze po mieście, zakupach pamiątek, spacerze nad morzem, młodzież naszego gimnazjum-głównie jej żeńska część, oraz uczennice z Woli Dębińskiej upiekły wspaniałe muffiny w kuchni schroniska, w którym nocujemy. Kolejne dni będą bardziej intensywne-czeka nas zwiedzanie Londynu. Zapraszamy do towarzyszenie nam w naszej wyprawie śledząc blog: www.blog.lemonandlime.pl.

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion