Jesteś tutaj: Wydarzenia Wyspy Brytyjskie
Wyspy Brytyjskie PDF Drukuj Email
Napisał(a): M.Papuga   
poniedziałek, 08 czerwca 2015

FlagaGimnazjaliści na Wyspach Brytyjskich

Podobnie jak w zeszłym roku grupa uczniów z naszego gimnazjum wraz z trzema uczniami klasy VI z SP7 wyruszyła 5.06 na Wyspy Brytyjskie. Wizytę tym razem zaczęliśmy od urokliwego miasteczka Canterbury położonego w pobliżu Morza Północnego. Po długiej podróży mieliśmy fantastyczny dzień-po zwiedzeniu Katedry, spacerze po mieście, zakupach pamiątek, spacerze nad morzem, młodzież naszego gimnazjum-głównie jej żeńska część, oraz uczennice z Woli Dębińskiej upiekły wspaniałe muffiny w kuchni schroniska, w którym nocujemy. Kolejne dni będą bardziej intensywne-czeka nas zwiedzanie Londynu. Zapraszamy do towarzyszenie nam w naszej wyprawie śledząc blog: www.blog.lemonandlime.pl.

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
19 Stycznia 2018
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta,
Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

Do końca roku zostało 347 dni.
Zodiak: Koziorożec