Jesteś tutaj: Wydarzenia Finał CocaCola Cup
Finał CocaCola Cup PDF Drukuj Email
Napisał(a): R.Marzec   
środa, 24 czerwca 2015

CocaColaFinał CocaCola Cup w Gdańsku

W dniach 19-20.06. 2015 nasi piłkarze nożni reprezentowali województwo małopolskie na Ogólnopolskich Zawodach Coca Cola Cup 2015 organizowanych w tym roku w Gdańsku. Ambasadorem turnieju jest Robert Lewandowski, który udzielił chłopcom kilka cennych rad i na pocieszenie dodał, że sam brał udział w turnieju Coca Cola Cup, ale nigdy nie udało mu się go wygrać. Podkreślał jednak, że tylko ciężka praca zostanie kiedyś doceniona, a przyszli piłkarze muszą wygrywać nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi słabościami
Skład naszej drużyny:

  • Konrad Biernat,
  • Tomasz Palonek,
  • Dominik Juszczak,
  • Kamil Francuz,
  • Mateusz Grzyb,
  • Wiktor Nagrodzki,
  • Wiktor Kocot,
  • Jakub Machaj


Jest to najwyższe osiągniecie w historii piłki nożnej chłopców w naszym powiecie w tym turnieju. Rywalizacja z najlepszymi drużynami z całej Polski (także ze szkołami mistrzostwa sportowego) to dla nich ogromne przeżycie i cenne doświadczenie a  sam udział w finale to dla młodych piłkarzy duży sukces. W pięknym stylu pokonali gospodarzy i ostatecznie uplasowali się na 15 miejscu.

Wyniki poszczególnych eliminacji, wraz z finałem krajowym dostępne na stronie  www.cocacolacup.pl
Zachęcamy do obejrzenia filmu z meczu gimnazjalistów - https://www.youtube.com/watch?v=oCxzUrLPQ_U

Zdjęcia Bogdana Biernata - tutaj

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
18 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Bogusław, Gracjan, Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir

Do końca roku zostało 14 dni.
Zodiak: Strzelec