Jesteś tutaj: Wydarzenia Sport w Gim2 - podsumowanie
Sport w Gim2 - podsumowanie PDF Drukuj Email
Napisał(a): Nauczyciele wf   
środa, 24 czerwca 2015

ZawodyPodsumowanie osiągnięć sportowych

Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum nr 2 im. Cypriana Kamila Norwida w Bochni w roku szkolnym 2014/15

L.p

Nazwa zawodów

Uzyskana lokata

Lista uczestników

1

Rejonowe Zawody w Halowej Piłce Nożnej chłopców

III miejsce

( I miejsce w powiecie)

Tomasz Palonek 2a, Wiktor Nagrodzki 2a, Dominik Juszczak 3b, Konrad Biernat 3b,  Kamil Francuz 3b, Mateusz Grzyb 3b, Kacper Seweryn 3c

2

Powiatowe Zawody Sportowe w Szachach

udział

Agnieszka Kolarz 2e, Dawid Szewczyk 3a,  Kacper Seweryn 3c,  Dominik Turek 3c,

3

Wojewódzkie Zawody Sportowe w Szachach (III miejsce powiat)

udział

Monika Kowalczyk 2c

4

Powiatowe Zawody w Koszykówce dziewcząt

IV miejsce

Gabriela Filipek 1a,Monika Kowalczyk 2c, Wiktoria Banaśkiewicz 2c, Karolina Kozak 3b, Weronika Piekarz 3b, Natalia Szot 3b, Karolina Wrona 3c, Magdalena Pudełek 3c,Klaudia Spisak 3c,

5

Powiatowe Zawody w Koszykówce chłopców

II miejsce

 

 

Paweł Migdał 2b, Tomasz Mroczek 2b, Przemysław Więcek 2b, Norbert Ścisło 2d, Patryk  Szydłowski 2d, Bartłomiej Bogacki 3b, Michał Pławecki 3b, Piotr Drzazga 3d,Patryk Schram 3d,  Kacper Klimaszewski 3d,

6

Powiatowe Zawody w piłce ręcznej chłopców

III miejsce

Szymon Kukułka 1c, Kamil Liszkiewicz 1c,Wojciech Kłósek 2b, Paweł Migdał 2b, Przemysław Więcek 2b, Filip Gumuła 2b, Bartłomiej Samek 2b, Tomasz Mroczek 2b, Kacper Łącki 2b, Maksymilian Pach 2d, Paweł Głaz 3a, Dawid Szewczyk 3a, Piotr Drzazga 3d.

7

Powiatowe Zawody w Pływaniu

udział

Jakub Cichoń 1a, Maciej Nowak 1b, Marcin Domas 1d, Patryk Szot 1d

8

Wojewódzkie Zawody w Pływaniu

Udział :

– styl dowolny 50m

- styl grzbietowy 50m

Joanna Gawęda 3d

Justyna Wojas 1d, Jacek Mazanek 1d

9

Powiatowe Indywidualne Zawody w tenisie stołowym

udział

Tomasz Palonek 2a, Konrad Ciechanowicz 2c,  Konrad Biernat 3b, Kinga Tynka 3c, Oliwia Szymczyk 3c, Dominik Turek 3c

10

Powiatowe Drużynowe Zawody w tenisie stołowym

udział

Tomasz Palonek 2a, Filip Parka 2d, Konrad Ciechanowicz 2c,  Konrad Biernat 3b

11

Powiatowe Zawody w siatkówce chłopców

V miejsce

Paweł Migdał 2b,Tomasz Palonek 2a,Bartłomiej Bogacki 3b, Michał Pławecki 3b, Dominik Turek 3c,
Kacper Klimaszewski 3d, Piotr Drzazga 3d, Jan Walczak 3d,

12

Powiatowe Zawody w siatkówce dziewcząt

V miejsce

Julia Hnatów 1d, Dominika Kurkiewicz 2d, Sylwia Sumara 3a, Weronika Piekarz 3b, Karolina Berent 3b, Natalia  Szot 3b, Karolina  Kozak 3b,Oliwia Szymczyk  3c,  Karolina  Wrona 3c,  Klaudia Spisak 3c,

13

Powiatowa  Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

IV miejsce

 

 

 

Emilia Biernat 1a, Joanna Cichoń 1a,Faustyna Pyrz 1b, Sylwia Kasprzyk 1d, Sylwia Król 1d,Julia Hnatów 1d, Wiktoria Banaśkiewicz 2c, Olga Płaczek 2c, Wiktoria Dzięgielewska 2c, Patrycja Komasa 2d,  Marlena Bachula 2d,    ,Weronika Piekarz 3b,Klaudia Spisak 2c, Karolina Wrona 3c, Zuzanna Surga 3c,  Sara Majcher 3d, Joanna Gawęda 3d

14

Powiatowa  Drużynowa Liga Lekkoatletyczna chłopców

IV miejsce

Wiktor Nagrodzki 2a, Wiktor Kocot 2a, Tomasz Palonek 2a, Piotr Flondro 3a,Filip Despet 3b, Mateusz Grzyb 3b, Michał Pławecki 3b,Kacper Seweryn 3c, Kamil Klimek 3c,Dominik Turek 3c, Mateusz Turek 3c, Piotr Hołyst 3c

15

Wojewódzkie  Zawody w Piłce Nożnej

udział

 

 

Tomasz Palonek 2a, Jakub Machaj 2a, Wiktor Nagrodzki 2a, Wiktor Kocot 2a, Konrad Biernat 3b, Kamil Francuz 3b, Mateusz Grzyb 3b, Dominik Juszczak 3b

16

Rejonowe  Zawody w Piłce Nożnej (I miejsce powiat)

I miejsce

Kacper Seweryn 3c

 

17

Międzyszkolna Liga Szachowa

Udział

Kacper Majcher 1d, Dawid Karasiński 1d,Monika Kowalczyk 2c, Agnieszka Kolarz 2e, Patryk Musiał 2e,Maciej Ostrowski 3a, Dawid Szewczyk 3a, Dawid Buczek 3a, Kacper Seweryn 3c, Dominik Turek 3c

18

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

Tomasz Palonek 2a, Kamila Michałowska

Dominik Turek 3c

Filip Parka 2d

Konrad Biernat 3b

19

Małopolski Finał Wojewódzki Coca-Cola Cup

I miejsce

Kacper Majewski 2a,

20

Ogólnopolski Finał  Coca-Cola Cup.

udział

Tomasz Palonek 2a, Wiktor Kocot 2a,Wiktor Nagrodzki 2a , Jakub Machaj 2a, Konrad Biernat 3b ,Dominik Juszczak 3b, Kamil Francuz 3b, Mateusz Grzyb 3b.

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
23 Października 2017
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga