Jesteś tutaj: Wydarzenia Konkursy w Gim2 - podsumowanie
Konkursy w Gim2 - podsumowanie PDF Drukuj Email
Napisał(a): H.Kica   
czwartek, 25 czerwca 2015

KonkursyPodsumowanie osiągnięć w konkursach

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach, wystawach i przeglądach  rok szkolny 2014/2015

 



 

Lp.

Nazwa konkursu

Zasięg

Liczba

uczestników

Nazwiska finalistów i laureatów

1

Konkurs polonistyczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

9

 

Etap rejonowy

3

Julia Bieniek 3c,

Natalia Możdżeń 3a,

Filip Synowiec 2c

Etap wojewódzki

2

Julia Bieniek 3c,

Natalia Możdżeń 3a,

Filip Synowiec 2c -finaliści

2

Konkurs matematyczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

24

 

Etap rejonowy

3

Kamil Burkiewicz 3c,

Bartłomiej Sosenka 3c,

Filip Synowiec2c

Etap wojewódzki

1

Kamil Burkiewicz 3c - finalista

3

Konkurs historyczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

4

 

4

Konkurs geograficzny dla uczniów gimnazjum

 

 

Etap szkolny

5

 

Etap rejonowy

3

Kamil Burkiewicz 2c,

Sylwester Nosal 3c,

Krzysztof Migdał 3e

Etap wojewódzki

1

Kamil Burkiewicz – finalista

5

Konkurs biologiczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

9

 

6

Konkurs z Fizyki dla Gimnazjalistów

Etap szkolny

10

 

7

Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

5

 

Etap rejonowy

3

Natalia Możdżeń 3a,

Kinga Tynka 3c,

Aleksandra Mazur 3a

8

Konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum

 

Etap szkolny

17

 

Etap rejonowy

2

Julia Bieniek 3c,

Patrycja Trzósło 3d

9

Konkurs języka niemieckiego dla gimnazjalistów

Etap szkolny

8

 

10

Małopolski Tematyczny Konkurs Informatyczny „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera”

Etap szkolny

15

 

Etap rejonowy

4

Filip Synowiec 2c,

Maciej Ostrowski 3a,

Tomasz Dunaj 3a,

Hubert Rydz 3d - finaliści

Etap wojewódzki

1

Filip Synowiec - finalista

11

Konkurs: Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez fundację „Panteon Narodowy” i Małopolskie Kuratorium Oświaty.

Etap szkolny

18

 

Etap wojewódzki

2

Kamil Burkiewicz 3c finalista,

Julia Michalik 1c-LAUREAT

12

Szkolny quiz „Jeden z trzynastu- Norwid daleki i bliski”

Etap szkolny

13

Julia Waśkowicz 2d - I miejsce,

Oliwia Jędryczka 1a- II miejsce,

Klaudia Spisak 3c – III miejsce

13

Międzynarodowy  Konkurs Matematyczny  Kangur 2015

Etap międzynarodowy

29

Filip Synowiec 2c,

Bartłomiej Sosenka 2d - wyróżnienie

14

Konkurs matematyczny „Pingwin”

Etap ogólnopolski

32

Kamil Burkiewicz 3c - wyróżnienie

15

X Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów – zawody I stopnia (część testowa)

Etap ogólnopolski

6

 

16

IV Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej dla uczniów powiatu bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego i wielickiego organizowany przez Gimnazjum w Kamionnej

Etap szkolny

23

Burkiewicz Kamil 3c,

Bieniek Julia 3c,

Sosenka Bartłomiej 2d,

Kazek Karolina 2d – kwalifikacja do II etapu

Etap międzypowiatowy

3

Burkiewicz Kamil 3c - laureat,

Sosenka Bartłomiej 2d,

Kazek Karolina 2d - finaliści

17

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy”

Etap szkolny

7

Etap rejonowy

3

Natalia Możdżeń 3a,

Olga Płaczek 2c,

Marek Przewrocki 2c- finaliści

18

Konkurs tematyczny „Walka Polaków o niepodległość i granice w latach 1914 – 1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń ”pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie

Etap szkolny

2

 

Etap wojewódzki

1

Michał Pawłowski 3d - finalista

19

Konkurs tematyczny „Upadek Rzeczypospolitej. Napoleońskie nadzieje i ład wiedeński 1764 – 1815. U podstaw społeczeństwa obywatelskiego”

Etap szkolny

7

Etap rejonowy

2

Michał Pawłowski 3d,

Filip Synowiec 2c- finaliści

20

Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Bochni

Etap powiatowy

 

Kamil Burkiewicz 3c – III miejsce

21

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii- sesja wiosenna 2015 „Olimpus”

Etap ogólnopolski

7

Kamil Burkiewicz 2c- laureat 1 miejsce;

Bartosz Wnęk 2d- laureat 6 miejsce

22

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka niemieckiego- sesja wiosenna 2015 „Olimpus”

Etap ogólnopolski

4

Joanna Gawęda 3d- laureat 10 miejsce,

Filip Synowiec 2c-laureat 9 miejsce

23

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z chemii- sesja wiosenna 2015 „Olimpus”

Etap ogólnopolski

11

Dyplomy uznania

24

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Białe/czerwone”

organizowany przez MDK w Bochni

Etap szkolny

10

 

Etap powiatowy

5

Jarosław Buszko 3d-II miejsce,

Tomasz Dunaj 3a –III miejsce,

Zuzanna Surga 3c-wyróżnienie,

Wiktoria Banaśkiewicz 2c-wyróżnienie,

Justyna Wojas-1d wyróżnienie

25

Konkurs plastyczny „Bochnia – miasto obronne?” organizowany przez MDK w Bochni

Etap szkolny

2 i 3 klasy

 

Etap miejski

4

Prace prezentowane na wystawie pokonkursowej

26

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Magia roślin - drzewa” organizowany przez  Miejski Dom Kultury we  Wrocławiu

Etap szkolny

8

 

Etap ogólnopolski

2

Prace prezentowane na wystawie pokonkursowej

27

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Barwy z tęczy” organizowany przez MDK w Bochni

Etap szkolny

6

 

Etap powiatowy

2

Wiktoria Banaśkiewicz 2c – II miejsce,

Zuzanna Szwed 2c- III miejsce

28

VI Przegląd Twórczości Artystycznej Młodzieży CK -art w Gdowie

Etap szkolny

8

 

Etap wojewódzki

 

Wiktoria Banaśkiewicz 2c – I nagroda i statuetka (kategoria rysunek);

Patryk Bajda 3d- III nagroda (kategoria rysunek);

Michalina Złomańczuk 2c,

Zuzanna Surga 3c- wyróżnienia (kategoria malarstwo)

29

5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów gimnazjów „Świat wokół mnie” ,organizowany przez Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu

Etap szkolny

4

 

Etap ogólnopolski

2

Zuzanna Surga 3c i Michalina Złomańczuk 2c-uczestniczki

30

Powiatowy przegląd twórczości plastycznej dzieci i młodzieży „Młodzi Plastycy 2015”organizowany przez  MDK Bochnia, 18 czerwca 2015 r.

Etap powiatowy

5

Julia Gniewek 2a,

Michalina Złomańczuk 2c,

Wiktoria Banaśkiewicz 2c,

Alicja Krzykalska 2d,

Justyna Wojas 1d-

wystawa prac w MDK

31

Konkurs „Książki na medal” organizowany przez

Bibliotekę Pedagogiczną w Bochni

Etap powiatowy

2

Izabela Rajca -II miejsce w kategorii Gimnazja

32

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K – TAK?

Etap szkolny

15

 

33

III Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów organizowany przez ZS nr1 w Bochni

Etap szkolny

14

 

Etap powiatowy

14

Marcin Kokoszka 2e – I miejsce,

Paweł Nowak 2b III miejsce

34

Konkurs „Dyktando Językowe” organizowany przez XVI LO w Tarnowie

Etap szkolny

15

 

Etap międzyszkolny

3

Julia Bieniek 3c I miejsce

35

Konkurs gramatyczny języka angielskiego organizowany przez ZS nr 1 w Bochni

Etap powiatowy

10

 

36

Konkurs ekologiczny „Zbierajmy zużyte baterie

organizowany przez Urząd Miasta w Bochni

 

 

Etap miejski

Klasy: 1a,1b,1d,2c,3b,3c.

I miejsce w kategorii gimnazja:

Wiktoria Banaśkiewicz 772 sztuki – kl.2c,

Monika Kowalczyk 578 sztuk – kl.2c,

Weronika Piekarz 64 sztuki – kl. 3b,

Bartosz Siatka 33 sztuki – kl.1b

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Środa
13 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec