Finał roku PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec
sobota, 27 czerwca 2015

WakacjeKoniec roku - początek wakacji

Zakończyliśmy rok szkolny 2014/15. Na uroczystym apelu zostały rozdane nagrody dla najlepszych naukowców i sportowców oraz specjalne podziękowania dla Prezydium Rady Rodziców.

Po odśpiewaniu, przez całą społeczność, hymnu narodowego w obecności Sztandaru szkoły pani Dyrektor Paulina Joniak w czasie swojego wystąpienia odczytała list Burmistrza Miasta Bochni pana Stefana Kolawińskiego adresowany do całej społeczności naszego gimnazjum.list Następnie podsumowała miniony rok szkolny podając statystyki ocen, frekwencji i zachowań uczniów. Podziękowała i wręczyła specjalne statuetki Gim2 dla pań Sylwii Mazur, Renacie Walczka-Krężołek, Katarzynie Rojek, Agnieszce Kowal oraz panu Rafałowi Szymczykowi, wchodzącym w skład Prezydium Rady Rodziców za bardzo owocną 3 letnią współpracę.

diamentNajbardziej prestiżowe nagrody Gimnazjum nr 2 w Bochni, "Diament" i "Leonardo" za wybitne osiągnięcia ucznia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, bardzo dobre wyniki  w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie "Medal Gimnazjalisty" za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły w imprezach sportowych oraz za największe osiągnięcia artystyczne.

• "Diament" - Kamil Burkiewicz
  • "Leonardo" - Julia Bieniek oraz Natalia Możdżeń
  • "Medale artystyczne" - Zuzanna Surga, Patryk Bajda, Tomasz Dunaj

Nasze gimnazjum zdobyło I miejsce w miejskim konkursie ekologicznym „Zbierajmy zużyte baterie”, za co otrzymało profesjonalny mikroskop, a najlepsi zbieraczezbieracze

• Wiktoria Banaśkiewicz
  • Monika Kowalczyk
  • Weronika Piekarz
  • Bartosz Siatka

specjalne nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Bochni.
Swoje "pięć minut" mieli uczniowie, którzy ukończyli gimnazjum lub uzyskali promocję z wyróżnieniem (tzw. świadectwo z czerwonym paskiem), którym to pani Dyrektor wraz z wychowawcą w obecności całej społeczności szkolnej wręczyła świadectwa.
koniecPo części oficjalnej młodzież pod kierunkiem pań Doroty Bielińskiej, Magdaleny Papugi oraz Anetty Szlachetko przedstawiając program artystyczny wprowadziła nas w wakacyjny nastrój. Dekoracje opracowała i przygotowała pani Beata Biernat.

Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor przypomniała młodzieży o zasadach bezpieczeństwa w czasie wypoczynku, szczególnie nad wodą i jeszcze raz życzyła wszystkim udanych wakacji.

Fotoreportaż - tutaj

Do zobaczenia po wakacjach :-)

23 Października 2017
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,