Jesteś tutaj: Rajdy gimnazjalne Rajd "TerazMy 2010"
Rajd "TerazMy 2010" PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
poniedziałek, 20 września 2010
TerazMy2010W tym roku nasz przewodnik tatrzański pan Bogusław Koczur zaplanował nam "wypad" w Tatry Bielskie na Słowacji. W trasę ukazująca najurokliwsze zakątki Wysokich Tatr Słowackich dostępną turystycznie z widokami na 2600 metrowe  szczyty tatrzańskie, Łomnicę oraz Durny (słow. Pyszny szczyt) udaliśmy się wczesnym rankiem o godzinie 600 w sobotę 18 września.
Wędrówkę rozpoczęliśmy od przystanku Biała woda Kieżmarska przy Drodze Wolności dalej idąc doliną Kieżmarską osiągnęliśmy schronisko Przy Zielonym Stawie Kieżmarskim a następnie doliną Białych Stawów Kieżmarskich do schroniska Szarotka (słow. Plesnivec) w Tatrach Bielskich i powrót do trasy Tatrzańska Kotlina. Przemarsz całej trasy zajął nam ok. 9 godzin a jakie widoki roztaczały się wokół nas można zobaczyć na zdjęciach - tutaj
 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Października 2018
Imieniny obchodzą
Abercjusz, Filip, Halka, Kordula,
Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało 71 dni.
Zodiak: Waga