Jesteś tutaj: Nasi najlepsi -> Sportowcy Sportowcy roku 2015/16
Sportowcy roku 2015/16 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kowalczyk   
poniedziałek, 20 czerwca 2016

strona olimpijska

Rok szkolny 2015/16

Nasi najlepsi sportowy i ich osiągnięcia

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

Joanna Pawłowska

I miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Sebastian Jędrzejek

Udział w Powiatowych Zawodach Sportowych w Szachach

Udział w Bocheńskiej  Międzyszkolnej Lidze Szachowej

 

Łucja Chowańska

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Adrian Jarmuła

 

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Jakub Cisło

Udział w Bocheńskiej  Międzyszkolnej Lidze Szachowej

 

Zuzanna Multan

 

Udział w Powiatowych  Indywidualnych  Biegach  Przełajowych

 

Michał Bienias

 

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej

 

Kacper Dobranowski

 

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

Woźniak Monika

 

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Możdźeń Izabela

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Dziuba  Daria

 

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Damian Mucha

III miejsce w Powiatowych Drużynowych Zawodach w Tenisie Stołowym

 

Katarzyna Solak

Udział w Powiatowych  Indywidualnych  Biegach  Przełajowych

 

Emilia Biernat

Udział w Powiatowych  Indywidualnych  Biegach  Przełajowych

 

Jacek Mazanek

Udział w Powiatowych zawodach w Pływaniu

Udział w Memoriale Pływackim im.Jana Kota

 

Hubert Gałek

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej

 

Gabriela Filipek

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

 

Sebastian Wójcik

 

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

 

Tomasz Skórnóg

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej

 

Jakub Sychta

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

 

 

Faustyna Pyrz

 

Udział w Powiatowych  Indywidualnych  Biegach  Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Szymon Kukułka

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Kamil Liszkiewicz

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

Udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Multan Nikola

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Mateusz Strzałka

Udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Justyna Wojas

Udział w Powiatowych Zawodach w Pływaniu

Udział w Memoriale Pływackim im. Jana Kota

 

Sylwia Król

Udział w Powiatowych  Indywidualnych  Biegach  Przełajowych

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Łukasz Kozik

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Udział w Miejskich Indywidualnych i Drużynowych Zawodach w Tenisie Stołowym

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Kacper Majcher

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Sebastian Kocot

 

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Dawid Karasiński

Udział w Powiatowych Zawodach Sportowych w Szachach

Udział w Bocheńskiej  Międzyszkolnej Lidze Szachowej

 

Sylwia Kasprzyk

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Wiktor Nagrodzki

Udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej

 

 

Kacper Majewski

 

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

 

Wiktor Kocot

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Pływaniu –st.grzbietowy 50m

I miejsce  w Memoriale Pływackim im.Jana Kota

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej

 

Tomasz Palonek

Udział Wojewódzkich   Indywidualnych  Biegach  Przełajowych

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

III miejsce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach w Tenisie Stołowym

III miejsce w Powiatowych Drużynowych Zawodach w Tenisie Stołowym

 

Jakub Machaj

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej

 

Jakub Mazur

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej

 

Kacper Filipczyk

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej

 

Bartłomiej Marchewka

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej

 

 

Zuzanna Rojek

 

Udział w Powiatowych  Indywidualnych  Biegach  Przełajowych

 

Kacper Łącki

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

 

Paweł Migdał

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Filip Gumuła

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

Tomasz Mroczek

 

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

Udział w Powiatowych Zawodach Sportowych w Szachach

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

Udział w Bocheńskiej  Międzyszkolnej Lidze Szachowej

 

Bartłomiej Samek

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

 

 

Przemysław Więcek

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

Monika Kowalczyk

IV miejsce  w Powiatowych Zawodach Sportowych w Szachach

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

Udział w Bocheńskiej  Międzyszkolnej Lidze Szachowej

 

 

Karolina Łącka

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

Michalina Złomańczuk

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

Agata Janczak

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

Maria Rogusz

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

Zuzanna Szwed

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

 

Oliwia Gorczyca

 

V miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Pływaniu- st. grzbietowy 50m

Udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych

I miejsce w Memoriale Pływackim im. Jana Kota

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

 

Wiktoria Banaśkiewicz

 

Udział w Powiatowych  Indywidualnych  Biegach  Przełajowych

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

 

Wiktoria Dzięgielewska

 

Udział w Powiatowych  Indywidualnych  Biegach  Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Sebastian Mach

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Jakub Chodur

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej

 

Piotr Polowiec

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej

Udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej

 

Konrad Ciechanowicz

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej

 

Patrycja Komasa

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Marlena Bachula

Udział w Wojewódzkich  Indywidualnych  Biegach  Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Norbert Ścisło

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

 

Maksymilian Pach

 

 

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

 

Patryk Szydłowski

 

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

 

Alicja Krzykalska

 

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

 

Julia Piwowarczyk

 

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

Agnieszka Kolarz

Udział w Bocheńskiej  Międzyszkolnej Lidze Szachowej

 

 

Patryk Musiał

 

Udział w Bocheńskiej  Międzyszkolnej Lidze Szachowej

 

 

Jakub Pięta

 

Udział w Bocheńskiej  Międzyszkolnej Lidze Szachowej

 

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Środa
13 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec