Olimpiady - konkursy PDF Drukuj Email
Napisał(a): H.Kica   
środa, 22 czerwca 2016

Gim2Zestawienie olimpiad, konkursów.

Udział i osiągnięcia uczniów w olimpiadach przedmiotowych, konkursach, wystawach i przeglądach  w roku szkolnym 2015/2016

 

 

Nazwa konkursu

Zasięg

Liczba ucz.

Nazwiska finalistów i laureatów

Konkurs polonistyczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

3

 

Konkurs matematyczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

36

 

Etap rejonowy

1

 

Etap wojewódzki

1

Bartłomiej Sosenka 3d - finalista

Konkurs historyczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

11

 

Etap rejonowy

1

 

Etap wojewódzki

1

Konrad Kaczmarczyk 3 c - finalista

Konkurs geograficzny dla uczniów gimnazjum

 

Etap szkolny

2

 

Etap rejonowy

2

Jakub Cisło, Bartosz Wnęk

Etap wojewódzki

1

Bartosz Wnęk- finalista

Konkurs biologiczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

13

 

Konkurs z Fizyki dla Gimnazjalistów

 

Etap szkolny

9

 

Etap rejonowy

3

Wiktoria Banaśkiewicz 3c, Filip Synowiec 3c, Alicja Krzykalska 3a

Etap wojewódzki

3

Wiktoria Banaśkiewicz 3c, Filip Synowiec 3c, Alicja Krzykalska 3d - finaliści

Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum

Etap szkolny

5

 

Etap rejonowy

1

Wiktoria Banaśkiewicz 3c

Etap wojewódzki

1

Wiktoria Banaśkiewicz 3c- finalistka

Konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum

 

Etap szkolny

22

 

Etap rejonowy

3

Alicja Krzykalska 3a, Zuzanna Rojek 3a, Filip Gumuła

Etap wojewódzki

1

Zuzanna Rojek 3a - finalistka

Konkurs języka niemieckiego dla gimnazjalistów

 

Etap szkolny

3

 

Informatyczny  Konkurs Tematyczny „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera”

 

Etap szkolny

11

 

Etap rejonowy

5

Jakub Cisło 1a, Marcin Kokoszka 3e, Paweł Nowak 3b, Olga Płaczek 3c, Filip Synowiec 3c

Etap wojewódzki

1

Filip Synowiec 3c - finalista

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z mądrością Proroków przez życie”

Etap szkolny

18

 

Etap rejonowy

5

 

Etap wojewódzki

1

Wiktoria Dzięgielewska 3c -   laureat

Konkurs tematyczny „250 lat teatru publicznego w Polsce”

Etap szkolny

13

 

Konkurs poetycko-fotograficzny „Moje myśli- moje uczucia – moje życie”

Organizator – Gimnazjum w Iwkowej

1

Julia Waśkowicz – wyróżnienie w kategoriach poezja i zdjęcie.

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

Organizator  KO w Krakowie , Stowarzyszenie Polonistów, Fundacja „Zawsze warto”

24

Julia Michalik 2c- laureat

Ogólnopolskie dyktando (nie tylko)dla Mistrzów

Organizator Instytut Rozwoju Oświaty

2

Julia Michalik 2c, Maria Ostrowska 1d - laureatki

Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna  do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów ”.

Etap szkolny

6

 

Etap rejonowy

1

Marek Przewrocki 3c

Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy bliskich i losy dalekich-życie Polaków w latach 1914-1989”

Etap  szkolny

3

 

Etap wojewódzki

2

Marek Przewrocki 3c, Oliwia Gorczyca 3c

Szkolny konkurs recytatorski „Śladami Papuszy”

Etap szkolny

Julia Waśkowicz - I miejsce
Anastazja Styrna – II miejsce

Wiktoria Dzięgielewska – III miejsce

Międzynarodowy  Konkurs Matematyczny  Kangur 2014

Etap międzynarodowy

35

Jakub Cisło 1a – wyróżnienie; Oliwia Rogowska 1d – wyróżnienie; Bartłomiej Sosenka 3d - wyróznienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Pingwin

Etap ogólnopolski

40

Dyplomy uznania

VI Konkurs Matematyczny dla uczniów Gimnazjum – organizator: ZS nr1 w Bochni

Etap powiatowy

13

Filip Synowiec -wyróżnienie

VII Małopolski Konkurs Origami  „Geometria ukryta w pudełkach”

Etap wojewódzki

1

V Miedzy gimnazjalny konkurs wiedzy matematyczno- przyrodniczej dla uczniów powiatu bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego i wielickiego- organizator Gimnazjum w Kamionnej

Etap szkolny

6

Etap finałowy

3

Bartłomiej Sosenka -laureat

X Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Etap szkolny

3

Synowiec Filip, Kokoszka Marcin, Cisło Jakub

Etap okręgowy

3

Synowiec Filip, Kokoszka Marcin, Cisło Jakub

Etap ogólnopolski

1

Filip Synowiec – finalista

IV Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespół Szkół nr 1

Etap powiatowy

9

Marcin Kokoszka – III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii- sesja wiosenna „Olimpus”

Etap ogólnopolski

19

Bartosz wnęk – laureat 10 miejsce, Damian  Mucha – laureat 11 miejsce, Anastazja  Styrna- laureat  12miejsce

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Galileo 2016- sesja wiosenna

Etap ogólnopolski

11

Jakub Cisło –laureat 3 miejsce, Monika Kowalczyk i Damian Mucha - laureaci 9 miejsce, Oliwia Gorczyca, Piotr Polowiec- wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”- sesja jesienna

Etap ogólnopolski

10

Emilia Matykiewicz laureat 5 miejsce, Jakub Cisło- laureat 6 miejsce,

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”- sesja wiosenna

Etap ogólnopolski

14

Jakub Cisło –5 miejsce, Alicja Krzykalska – miejsce 10, Agnieszka Kuflik –miejsce 14

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest 2015

Etap ogólnopolski

26

Agnieszka Kuflik, Alicja Krzykalska – laureatki., Zuzanna Rojek, Paweł Nowak, Sławomir     Wróbel, Damian Wojtoń, Filip Gumuła - wyróżnienia

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów w Zespole Szkół nr 1 w Bochni

Etap międzyszkolny

5

Zuzannna  Rojek 3a – 1miejsce

VI Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-ART. Gdów 2014

Etap szkolny

8

Etap międzypowiatowy

Kategoria multimedia

7

 

 

Wojciech Cepak 2b - II miejsce

Etap międzypowiatowy

Kategoria malarstwo

 

Wiktoria Banaśkiewicz 3c ­ III miejsce ­, Zuzanna Szwed 3c ­ wyróżnienie, Michalina Złomańczuk 3c ­ wyróżnienie

Etap międzypowiatowy

Kategoria rysunek

 

Filip Gumuła 3b ­ wyróżnienie ­

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Anioły” – organizator : MDK Bochnia

Etap szkolny

17

 

Etap powiatowy

 

Katarzyna Tomczyk 3d – I miejsce, Wiktoria Banaśkiewicz 3c –III miejsce, Michalina Złomańczuk 3c -wyróżnienie

Powiatowy konkurs plastyczny „Wyobraź sobie ,że …Król Kazimierz schodzi z pomnika”

Etap miejski

4

 

Powiatowy y konkurs plastyczny „Żołnierze wyklęci”

Etap powiatowy

5

Wiktoria Banaśkiewicz 3c II miejsce

Powiatowy konkurs plastyczny „Pomysł na ramkę”

Etap szkolny

86

 

Etap powiatowy

13

Kinga Bajda 3 II miejsce, Jakub  Bankiewicz 3d - wyróżnienie

VII rejonowy konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych „Dach Quiz”

Etap rejonowy

3

F. Synowiec, O. Płaczek, K. Kaczmarczyk – I miejsce w kategorii :prezentacja wybranej osoby

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka niemieckiego„Olimpus”- sesja zimowa

Etap ogólnopolski

6

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny „LWIĄTKO”,

Etap międzynarodowy

10

 

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistow Etap szkolny
Etap okręgowy
12
1

Filip Synowiec