Jesteś tutaj: Wirtualne koło
Napisał(a): M
czwartek, 22 września 2016

Drodzy uczniowie!

Centrum e-Learningu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie serdecznie  Was zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach wirtualnego koła matematyczno-logicznego eMIL 17.

- Na kole czekają niestandardowe łamigłówki matematyczne i logiczne.
- Zaproszenie kierujemy do wszystkich uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
- Każdy uczeń dołącza do koła całkowicie ZA DARMO
- Pracujemy wyłącznie przez Internet (e-learning).
- Koło będzie trwało od 3 października do 22 stycznia (to jest już siedemnasta edycja).
- Każdy uczeń ma bezpośredni kontakt z prowadzącym
- Towarzyszy nam bardzo dobra ZABAWA.
- już teraz można odwiedzić stronę, zalogować się jako gość i zobaczyć
DEMO: http://upel.agh.edu.pl/kola/

Naprawdę warto wziąć udział. Potwierdzają to opinie uczniów już uczestniczących w kole.
Aby zgłosić ucznia na koło eMiL 17 wystarczy  wysłać email na jeden z podanych adresów:

W zgłoszeniu należy podać  imię i nazwisko ucznia, nazwę szkoły z adresem oraz koniecznie adres email ucznia (potrzebny do komunikacji podczas zajęć).

Chętnych prosimy o kontakt ze swoim nauczycielem matematykiJ

23 Października 2017
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,