Jesteś tutaj: Wybory do SU
Wybory do SU
Napisał(a): J.Jeziorek   
czwartek, 22 września 2016

WyboryPrezentacja kandydatów

Dnia 21.09.2016 r. na drugiej godzinie lekcyjnej odbyła się prezentacja kandydatów startujących w wyborach do Samorządu Uczniowskiego naszego gimnazjum. Udział w niej wzięło  sześcioro  uczniów z klas 3 :


•    Paulina Legin
•    Julia Gut
•    Oliwia Piórkowska
•    Patryk Szot
•    Sylwia Kasprzyk
•    Marcin Domas,

czworo  uczniów z klas 2 :
•    Jakub Cisło
•    Monika Miśkowicz
•    Nikola Możdżeń
•    Izabela Możdżeń
,

oraz trzy uczennice reprezentujące klasy 1 :
•   Aleksandra Kołodziej
•    Gabriela Załupska
•    Inga Płaczek


Każdy z kandydatów przedstawił swoje pomysły na zmiany, jakie chciałby wprowadzić w naszej szkole. Między innymi pojawiła się inicjatywa wprowadzenia dnia koloru raz w miesiącu, większej ilości wycieczek, utrzymania numerka niepytanego oraz zakupienia luster do damskiej toalety przy sali gimnastycznej. Jutro uczniowie naszej szkoły będą głosować na wybrane osoby, które według nich najlepiej spełnia się w powierzonych im rolach. Pamiętajmy, że bycie przewodniczącym to nie lada wyzwanie  i trzymajmy kciuki!  Niech wygra najlepszy!

Fotoreportaż - tutaj

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
27 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Anastazy, Andrzej, Bożebor, Kanizjusz,
Martyn, Piotr, Teofil, Zyta

Do końca roku zostało 249 dni.
Zodiak: Byk