Jesteś tutaj: "Kupuję w Internecie"
"Kupuję w Internecie"
Napisał(a): Administrator   
środa, 16 listopada 2016

akcja"Kupuję w Internecie"

Akcja „KUPUJĘ W INTERNECIE” ma charakter edukacyjny. Jej celem jest pokazanie Konsumentom, że zakupy w Internecie są łatwe, szybkie i wygodne.

Za pomocą obrazów, dźwięków i słów przeprowadzamy Użytkowników przez kolejne etapy procesu zakupowego. Pokazujemy jak zapewnić sobie najwyższy stopień bezpieczeństwa podczas zakupów w Internecie. Kampania ma charakter cykliczny. Co roku, w listopadzie są realizowane jej kolejne edycje. Edukacja Konsumentów trwa przez cały rok.

Osią akcji jest poradnik „Jak kupować w Internecie?”. Znajdują się w nim infografiki, które pokazują, że zakupy w Internecie są proste, szybkie i bezpieczne. Nad treściami poradnika pracowali eksperci Izby Gospodarki Elektronicznej.
Dodatkowo w poradniku znalazł się „Dekalog Bezpiecznych zakupów online e-Commerce Polska”, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów, jak i e-przedsiębiorców.

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak