Jesteś tutaj: Podróżnik
Podróżnik
Napisał(a): A.Styrna&K.Linca   
sobota, 26 listopada 2016

TrzaskPodróżnik w Gim2

W dniu 16 listopada 2016 w naszej szkole miało miejsce  spotkanie z podróżnikiem zorganizowane jak co roku przez nauczyciela geografii p. Ewę Kociołek.  Odbywało się w dwóch turach po 2 godziny lekcyjne. Pan Samuel -  podróżnik  z firmy  Trzask prezentował zdjęcia i opowiadał o najciekawszych  atrakcjach Brazylii. Była to kontynuacja ubiegłorocznego spotkania. Tym razem jednak zobaczyliśmy dziewicze krajobrazy wilgotnych lasów Amazonii. Podczas prezentacji mieliśmy okazję poznać najdziksze zakątki Ameryki Łacińskiej. Bardzo interesujące i prowadzone w świetnej formie zajęcia dawały nam również możliwość wykazania się dotychczasową wiedzą geograficzną. Koledzy i koleżanki aktywnie brali udział otrzymując za to symboliczne nagrody.  Wszystkim  nam  w trakcie słuchania, towarzyszył uśmiech na twarzy.

Anastazja Styrna i Karolina Linca

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak