Jesteś tutaj: Kolędowanie w Gim2
Kolędowanie w Gim2
Napisał(a): M.Wilczyńska   
czwartek, 22 grudnia 2016

KolędaKolędowania czas…

W naszym gimnazjum nadszedł czas kolędowania! 21 grudnia uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się, by w uroczystym nastroju współzawodniczyć w konkursie na najpiękniej wykonaną kolędę czy pastorałkę.

 

Każda klasa wraz ze swoim wychowawcą wyśpiewała – i w wielu przypadkach również sama sobie zagrała- jedną kolędę. Jury przyznało kolejne miejsca poszczególnym klasom (klasa 3b – I, klasa 2d – II, klasa 3c - III)  biorąc pod uwagę aranżację, pomysłowość, staranność wykonania oraz zaangażowanie wykonawców, jednak nie to stanowiło o wartości naszego  spotkania. Jak  celnie stwierdziła Pani Dyrektor, Paulina Joniak - nie było w tym konkursie wygranych czy przegranych. Liczyło się nasze wspólne kolędowanie i wchodzenie w  nastrój Świąt Bożego Narodzenia…
Na zakończenie młodzież spontanicznie dała wyraz swojej radości tańcząc w rytm „Merry Christmas everyone!”

Fotoreportaż - tutaj

Film można obejrzeć na naszym profilu Facebook - tutaj

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak