Jesteś tutaj: Egzamin próbny
Egzamin próbny
Napisał(a): H.Kica   
środa, 18 stycznia 2017

Gim2Informacja dla uczniów klas III - egzamin próbny

1. W tygodniu od 23.01. do 27. 01. odbędą się egzaminy próbne z języka polskiego (poniedziałek), historii i wiedzy o społeczeństwie (wtorek), przedmiotów przyrodniczych (środa), języków obcych(czwartek). Egzaminy w każdym dniu będą rozpoczynać się o godz. 8.00.

Przydział sal dla uczniów: Klasa 3a-sala A2

  • Klasa 3b- sala B 26
  • Klasa 3c- sala A22
  • Klasa 3d – sala B27
  • Grupa uczniów korzystających z wydłużonego czasu pracy – sala A1


Podczas egzaminu nie wolno używać kalkulatorów, gumek do mazania, zmazików, korektorów. Telefony komórkowe mają być wyłączone i pozostawione w plecakach uczniów. Niezastosowanie się do tych wymogów będzie skutkowało przerwaniem egzaminu i oceną niedostateczną z przedmiotu.

2. W tych dniach uczniowie klas III przyjdą do szkoły na godz.7.40 i od godz. 7.50 będą już wchodzić do sal, tak aby o 8.00 rozpocząć pracę z arkuszem egzaminacyjnym.

Egzamin z języka obcego składa się z dwóch części. Pomiędzy poszczególnymi częściami będzie 10 minut przerwy, podczas której uczniowie pozostają w pobliżu sal egzaminacyjnych. Uczniowie zdający egzamin z języka niemieckiego tylko z części podstawowej, po jej zakończeniu udadzą  się do świetlicy.

Po zakończeniu egzaminu w każdym dniu uczniowie przechodzą na lekcje zgodnie z planem zajęć.

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
27 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Anastazy, Andrzej, Bożebor, Kanizjusz,
Martyn, Piotr, Teofil, Zyta

Do końca roku zostało 249 dni.
Zodiak: Byk