Jesteś tutaj: Kwalifikacje z historii
Kwalifikacje z historii
Napisał(a): M.Buszko   
środa, 18 stycznia 2017

KonkursKwalifikacje z historii

Miło mi poinformować, że uczeń naszego gimnazjum Patryk Szot z klasy III C, jako jedyny z Bochni gimnazjalista,  zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu „Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1768 – 1864”.


Natomiast uczennica Oliwia Piórkowska z klasy III B będzie reprezentowała naszą szkołę na etapie rejonowym w konkursie „Prezydentowi Rzeczpospolitej… będę bezwzględnie posłuszny” – w 70 rocznicę śmierci Władysława Raczkiewicza.

Serdecznie gratuluję osiągnięć i życzę kolejnych sukcesów?

Opiekun Małgorzata Buszko

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak