Jesteś tutaj: Giełda i rekrutacja
Giełda i rekrutacja
Napisał(a): Administrator   
piątek, 03 marca 2017

GiełdaGiełda zawodowa

Giełda informacji zawodowej odbędzie się w dniach 16-17 marca 2017r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Bochni. Młodzież gimnazjalna będzie mogła skorzystać ze specjalistycznej pomocy w wyborze szkoły/zawodu.

Rekrutacja elektroniczna

Postępowanie rekrutacyjne do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Bocheński odbywać się będzie z wykorzystaniem informatycznego systemu rekrutacyjnego. Dostęp do strony poprzez adres https://malopolska.edu.com.pl/kandydat
Kandydaci logują się do systemu po założeniu konta korzystając jedynie z numeru PESEL i wygenerowanego przez siebie hasła.
Szczegółowe terminy rekrutacji na rok szkolny 2017/18 określone są w Zarządzeniach Małopolskiego Kuratora Oświaty dostępne na stronie Kuratorium w Zakładce Rodzice i uczniowie pod adresem http:\\www.kuratorium.krakow.pl

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Czwartek
22 Marca 2018
Światowy Dzień Wody
Imieniny obchodzą
Bazylissa, Bogusław, Godzisław,
Katarzyna, Kazimierz, Paweł

Do końca roku zostało 285 dni.
Zodiak: Baran