Jesteś tutaj: Konkursy plastyczne
Konkursy plastyczne
Napisał(a): B.Biernat   
poniedziałek, 20 marca 2017

KonkursDwoje laureatów z 3b!

Z nieukrywaną radością informuję, że Kinga Czesak została laureatką III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla gimnazjalistów "Świat wokół mnie" zorganizowanego przez PLSP w Nowym Wiśniczu zajmując III miejsce w kategorii fotografia, a Wojciech Cepak otrzymał wyróżnienie w kategorii multimedia w VIII Przeglądzie Artystycznym Młodzieży CK-art 2017 w Gdowie.

Gratulując sukcesu, życzę Wam kolejnych ciekawych pomysłów i twórczych inspiracji.:)

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak