Jesteś tutaj: Wybory do MRM
Wybory do MRM
Napisał(a): E.Pławecka   
środa, 05 kwietnia 2017

WyboryWybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej

Dnia 06.04.2017 roku (czwartek) w szkole odbędzie się głosowanie na naszego przedstawiciela do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Kandydaci, na których można będzie głosować,

to uczeń klasy 2a - Jakub Cisło oraz uczennica klasy 1b  - Gabriela Załupska. Głosowanie rozpocznie się o godzinie 9:00 i trwać będzie nieprzerwanie do godziny 15:00 w sali obok biblioteki szkolnej. Każdy z uczniów może oddać tylko jeden głos. Wyniki poznamy zaraz po zakończeniu wyborów. Trzymamy kciuki za naszego kolegę i koleżankę oraz apelujemy o jak najwyższą frekwencję i zainteresowanie tym wydarzeniem. Pamiętaj! Poprzez przedstawiciela naszego gimnazjum możesz i Ty mieć wpływ na to, co się dzieje w mieście!

 

Aby oddać  głos niezbędna jest legitymacja szkolna.

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak