Wybory do MRM
Napisał(a): E.Pławecka   
środa, 05 kwietnia 2017

WyboryWybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej

Dnia 06.04.2017 roku (czwartek) w szkole odbędzie się głosowanie na naszego przedstawiciela do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Kandydaci, na których można będzie głosować,

to uczeń klasy 2a - Jakub Cisło oraz uczennica klasy 1b  - Gabriela Załupska. Głosowanie rozpocznie się o godzinie 9:00 i trwać będzie nieprzerwanie do godziny 15:00 w sali obok biblioteki szkolnej. Każdy z uczniów może oddać tylko jeden głos. Wyniki poznamy zaraz po zakończeniu wyborów. Trzymamy kciuki za naszego kolegę i koleżankę oraz apelujemy o jak najwyższą frekwencję i zainteresowanie tym wydarzeniem. Pamiętaj! Poprzez przedstawiciela naszego gimnazjum możesz i Ty mieć wpływ na to, co się dzieje w mieście!

 

Aby oddać  głos niezbędna jest legitymacja szkolna.

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
24 Września 2018
Imieniny obchodzą
Gerard, Gerarda, Gerhard, Maria, Teodor,
Tomir, Uniegost

Do końca roku zostało 99 dni.
Zodiak: Waga