Jesteś tutaj: Przegląd twórczości
Przegląd twórczości
Napisał(a): B.Biernat
wtorek, 02 maja 2017

Wystawa„Od ołówka do obrazu cyfrowego”
Pokaz - przegląd twórczości uczniów Gimnazjum nr 2 im. Cypriana Kamila Norwida w Bochni.

27 kwietnia uczniowie mieli okazję pokazać na szerszym forum prace plastyczne, fotografie, filmiki i  prezentacje multimedialne.

Uczniowie przygotowujący pokaz wykazali ogromne zaangażowanie w realizację projektu i zasłużyli na pochwałę:
Julia Majewska, Agnieszka Buszko, Monika Miśkowicz 2b, Jakub Cisło 2a, Zuzanna Burkiewicz, Agnieszka Staszel, Marcin Matlęga 2d,
Wojciech Cepak, Zuzanna Pięta, Karolina Kawalec 3b, Aleksandra Kołodziej, Magdalena Paprota, Gabriela Tomczyk de Matos 1a.
Przedsięwzięcie zostało ujęte w  zakres działań promocyjnych naszego gimnazjum, a  wystawa spotkała się z  niemałym zainteresowaniem zwiedzających rodziców, nauczycieli
i młodzieży.
Przegląd dał możliwość konfrontacji z innymi, poszerzania zainteresowań  sztuką w różnych jej aspektach od tradycyjnych technik plastycznych  po multimedia. Takim działaniom sprzyja niewątpliwie korelacja międzyprzedmiotowa.
Myślę, że zainteresowanie tą formą prezentacji zaowocuje nową odsłoną w przyszłym roku szkolnym.
W przygotowania włączył się pan Jerzy Kawalec, służąc pomocą techniczną i wykonując dokumentację fotograficzną wystawy - tutaj

Szkolny koordynator przedsięwzięcia: Beata Biernat

18 Października 2017