Jesteś tutaj: Tydzień zdrowia
Napisał(a): J.Kowalczyk
środa, 03 maja 2017

Zdrowie„Tydzień zdrowia” - podsumowanie

W dniach od 24 do 30 kwietnia odbył się jak co roku „Tydzień zdrowia”.

Kilka dni wcześniej uczniowie całej szkoły zostali zapoznani z programem akcji.
Przygotowano kącik ciekawej literatury w bibliotece szkolnej,pt:”Bądź fit na wiosnę” oraz  gazetkę p.t.”Wiosna zdrowia” w świetlicy szkolnej,
Młodzież wzięła udział  w pokazie pierwszej pomocy oraz w  zajęciach na basenie.
Odbyły się zajęcia z panią psycholog pt. „ Zmotywowani do zdrowia: zdrowa głowa- zdrowe ciało!”

W środę pojawiła się większa liczba owoców i warzyw, a w czwartek zdrowych kanapek spożywanych na II śniadanie.  W piątek  za uzyskanie ocen bardzo dobrych i celujących  rozdawane były zasłużone zdrowe nagrody.
Uczniowie, którzy wykonali plakaty promujące zdrowie  zostali nagrodzeni oceną z wychowania fizycznego
Przez cały tydzień młodzież była zachęcana do zdrowego  odżywiania się ,  zwiększonej aktywności ruchowej oraz odpowiedniego  czasu na odpoczynek i relaks.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji  zadania. Mamy nadzieję, że ten czas spędziliśmy zdrowo i przyjemnie.

Fotoreportaż - tutaj

Szkoła w ruchu