MRM Bochnia
Napisał(a): J.Cisło   
środa, 10 maja 2017

mrmI sesja MRM

Dnia 09.05.2017r., w godzinach popołudniowych, w bocheńskim Urzędzie Miasta miała miejsce pierwsza sesja, nowo powstałej, Młodzieżowej Rady Miasta.

Podczas spotkania doszło do zaprzysiężenia  radnych z bocheńskich szkół, którzy w wyniku, przeprowadzonych w nich wyborów, zostali wytypowani do pełnienia tej zaszczytnej funkcji. Wytyczono także Prezydium Rady i przeprowadzono pierwsze czynności organizacyjne. MRM natychmiastowo rozpoczęła prężną pracę i już teraz można dotrzeć do niej poprzez media społecznościowe, za pośrednictwem strony na Facebooku, oraz dzięki specjalnie przygotowanej ankiecie, która pozwala zdobyć cenne uwagi mieszkańców Bochni, a w szczególności młodzieży, bo to ją właśnie reprezentuje MRM.

Poniżej znajdują się odpowiednie odnośniki.

https://www.facebook.com/MRMBochnia
https://goo.gl/forms/IhTc5dInKffHsiGo1

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
24 Września 2018
Imieniny obchodzą
Gerard, Gerarda, Gerhard, Maria, Teodor,
Tomir, Uniegost

Do końca roku zostało 99 dni.
Zodiak: Waga