Jesteś tutaj: Nasi najlepsi -> Sportowcy Sportowcy roku 2016/17
Sportowcy roku 2016/17 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kowalczyk   
sobota, 17 czerwca 2017

Rok szkolny 2016/17

Nasi najlepsi uczniowie i ich życiowe osiągnięcia

Nazwisko i imię

Osiągnięcia

Jacek Mazanek

II miejsce  w Powiatowych Zawodach w Pływaniu – 50m stylem grzbietowym

Julia Gut kl

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

Faustyna Pyrz

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych

Multan Nikola

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych

Dawid Karasiński

II miejsce w Powiatowych Drużynowych Zawodach Sportowych w Szachach

Małgorzata Rzucidło

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

Joanna Pawłowska

I miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

Katarzyna Parwa

II miejsce w Powiatowych Drużynowych Zawodach Sportowych w Szachach

Sebastian Jędrzejek

II miejsce w Powiatowych Drużynowych Zawodach Sportowych w Szachach

Łucja Chowańska

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Jakub Cisło

II miejsce w Powiatowych Drużynowych Zawodach Sportowych w Szachach

Woźniak Monika

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Możdźeń Izabela

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Oliwia Strzelec

I miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

Wiktoria Biłos

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Maria Put

I miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

Patrycja Lisowska

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

Julia Chowańska

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Joanna Gadzina

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

Katarzyna Pięta

I miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Anna Kawalec

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
21 Września 2018
Imieniny obchodzą
Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita,
Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz,
Mira

Do końca roku zostało 102 dni.
Zodiak: Panna