Czerwony kapturek PDF Drukuj Email
Napisał(a): M.Wilczyńska   
środa, 21 czerwca 2017

KapturekSpektakl w j. angielskim

“Prawie-absolwenci” naszej szkoły pozostawili jeszcze jeden miły ślad w postaci swojej artystycznej działalności przedstawiając dziś spektakl “Czerwony Kapturek” (w języku angielskim) dla uczniów młodszych klas SP7.

Obsada:
Narrator - Zuzanna Pięta
Czerwony Kapturek - Karolina Kawalec
Mama - Faustyna Pyrz
Babcia - Oliwia Piórkowska
Wilk - Sebastian Wójcik
Zając - Rafał Wach
Ptaszek - Łukasz Kmiecik
Myszka - Wiktoria Kucharska
Leśniczy - Julia Gut
Operator dźwięku - Wojciech Cepak

Wszyscy grali  pięknie i  przekonująco. Najwięcej emocji wzbudzały sceny, gdy  Wilk  “pożerał” Babcię i Wnuczkę - zarówno widownia, jak i ofiary piszczeli bardzo głośno…  Po przedstawieniu aktorzy przeprowadzili konkurs z małymi nagrodami na znajomość kilku słówek angielskich. Widownia odpowiadała celująco.

Dziękuję aktorom i publiczności za miłe spotkanie artystyczne.
Nasza fotorelacja - tutaj