Everteam 2017 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
środa, 21 czerwca 2017

EverteamEverteam 2017 - wyprawa na MountEverest

Sylwia Bajek i Szczepan Brzeski opowiadali nam dzisiaj o Himalajach, Evereście, Nepalu i wspinaczce na najwyższy szczyt świata. I to wszystko u nas w szkole, takie rzeczy nie dzieją się codziennie. Ci którzy dzisiaj nie przyszli do szkoły mają czego żałować.Sylwia Bajek - najmłodsza polka na Evereście
Podróżniczka, miłośniczka wspinaczki skałkowej, fotografii reportażu, poczucia wolności, minimalizmu, 'dziania się'... Biega maratony, jest stałą członkinią ekipy biegaczy ‘42 do Szczęścia’. Pochodzi z Rzeszowa.

Szczepan Brzeski
Podróżnik, biegacz maratonów  i ultra-biegów górskich, pasjonat wysokich gór, przyrody, przestrzeni, pochodzi z Bochni. Od 2012 roku zdobywa szczyty należące do Korony Ziemi. Mount Everest miał być ostatnim.

 

Więcej o projekcie Everteam 2017 - tutaj

Fotoreportaż - tutaj