Jesteś tutaj: CodeWeek 2017
CodeWeek 2017
Napisał(a): J.Kawalec   
niedziela, 15 października 2017

CodeWeekEuropejski Tydzień Kodowania 07.10-22.10

Europejski Tydzień Kodowania to spontaniczny ruch zapoczątkowany w 2013 r. przez młodych doradców ds. agendy cyfrowej ściśle współpracujących z Komisją Europejską. Akcja ta, realizowana przez wolontariuszy w całej Europie, ma na celu pokazanie wszystkim zainteresowanym, że programowanie może być ciekawe i przydatne.

Może na przykład służyć do rozwiązywania problemów, wcielania różnych pomysłów w życie, czy komunikacji.

W tym roku Code Week obchodzimy w tygodniu między 7 a 22 października i odbędzie się już po raz piąty!
My zaczynamy w poniedziałek 16 X 2016r o godz. 8.45 i tak do końca tygodnia na wszystkich lekcjach informatyki we wszystkich klasach. Mamy zgłoszone 14 wydarzeń na http://events.codeweek.edu w ciągu tygodnia. Jak będzie i co się będzie działo, zobaczycie jak przyjdziecie na lekcję.
Dla niecierpliwych i tych co jeszcze nie zaczęli programować polecam odwiedzić to miejsce - studio.code.org - i przejść "Przyspieszony kurs".

Zaręczam nie będziecie się nudzić.

Więcej informacji: http://codeweek.eu/

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Czwartek
13 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec