Jesteś tutaj: Konkurs historyczny
Konkurs historyczny
Napisał(a): M.Buszko   
niedziela, 11 marca 2018

KonkursNa Polu Chwały...

Do etapu wojewódzkiego, historycznego konkursu tematycznego "Na Polu Chwały... - Damy i Kawalerowie Virtuti Militari i Krzyża Walecznych w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej" zakwalifikowały się dwie uczennice z naszej szkoły Izabela Możdżeń i Patrycja Zagórska z klasy 3D. (Należy zaznaczyć, że jako jedyne z Bochni).

Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych :-)

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak