Jesteś tutaj: Wydarzenia -> Konkurs informatyczny
Konkurs informatyczny
Napisał(a): J.Kawalec
poniedziałek, 07 maja 2018

KonkursVI Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów pod Honorowym Patronatem Starosty Bocheńskiego

KONKURS odbędzie się w ZS Nr 1 w Bochni 22 maja (wtorek) godz. 10:00 w pracowniach komputerowych (on-line), tuż po konkursie matematycznym.
Uczeń, który chce wziąć udział w konkursie, samodzielnie lub za pośrednictwem nauczyciela – opiekuna merytorycznego, powinien do 21 maja 2018r. zgłosić uczestnictwo na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Potwierdzeniem uczestnictwa w konkursie jest:
- zgoda rodzica/opiekuna prawnego (wzór oświadczenia tutaj) dostarczona do Organizatora w dniu FINAŁU konkursu, przed jego rozpoczęciem;
- przybycie w wyznaczonym terminie w określone miejsce (Zespół Szkół Nr 1 w Bochni);
- posiadanie ważnej legitymacji szkolnej potwierdzającej tożsamość uczestnika.

• Do 21 maja 2017 r. (poniedziałek) - zgłoszenia
  • 22 maja (wtorek) - KONKURS godz. 10:00 (ZS1 Bochnia, ul. Windakiewicza 23 - w pracowniach komputerowych)
  • od 8:00 do 8:45 rejestracja uczestników na świetlicy + zgody rodziców i legitymacja szkolna
  • 9:00 do 10:00 - konkurs matematyczny