Podsumowanie - sport PDF Drukuj Email
Napisał(a): Naucz. w.f   
sobota, 18 czerwca 2011

konkursySportowe podsumowanie roku szkolnego 2010/11

Udział uczniów naszego gimnazjum w zawodach sportowych w roku szkolnym 2010/11

Przez cały rok uczniowie brali udział w zawodach sportowych w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych Młodzieży oraz innych, organizowanych przez środowisko lokalne i inne szkoły.

 

Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę zdobywając puchary, medale, dyplomy i nagrody w postaci sprzętu sportowego. Na poniższy sukces pracowało 115 uczniów.

Nasze osiągnięcia to:

  1. Wojewódzka  Indywidualna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt:Iwona Goryczko 3d i Urszula Paszkot 3e
  2. IV miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sportowych w piłce ręcznej dziewcząt
  3. III miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sportowych w halowej piłce nożnej
  4. Udział w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych
  5. I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w piłce nożnej
  6. II  miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w piłce ręcznej chłopców
  7. II miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w szachy: Michał Mirski kl.1b
  8. IV miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych „Rytm, muzyka, taniec”
  9. II miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
  10. III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej chłopców
  11. Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
  12. III miejsce   Kinga Gut kl.1c
  13. IV miejsce  Monika Golińska kl. 2e
  14. II miejsce w Powiatowej Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej w sztafecie 4x100m
  15. IV miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w koszykówce dziewcząt
  16. IV miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w koszykówce chłopców


Dodatkowo uczniowie uczestniczyli w zawodach i turniejach sportowych organizowanych poza kalendarzem imprez  tj. przez inne szkoły, kluby, instytucje i władze lokalne:

  1. Zawody Pływackie o Memoriał Jana Kota
  2. Bieg z okazji „Dni Papieża Jana Pawła II”
  3. Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce dziewcząt i chłopców
  4. Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych
  5. Międzyszkolna Liga Szachowa
  6. Liga Strzelecka
  7. II miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej im.Macieja Szydłaka w Niepołomicach
  8. IV miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2011 w Krakowie


Ponadto nasi uczniowie są reprezentantami klubów sportowych osiągając wysokie wyniki:

  • Aleksandra Kubala – 7 miejsce w Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej
  • Michał Mirski – udział w Mistrzostwach Polski w szachach
  • Nicole Strojek udział w Turniejach Małopolski w tenisie ziemnym


Udział w Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej dziewcząt:

  • Magdalena Głogowska
  • Karolina Nosek
  • Katarzyna Mazur
  • Katarzyna Apryjas
  • Angelika Gajli
  • Klaudia Jochym
  • Kinga Dobranowska
 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
12 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon,
Suliwoj

Do końca roku zostało 20 dni.
Zodiak: Strzelec