Wakacje :-) PDF Drukuj Email
Napisał(a): D.Święch   
środa, 22 czerwca 2011
images/stories/rok10_11/koniec1.jpg

Finał roku szkolnego 2010/11

22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godzinie 9 udaliśmy się na Mszę Świętą odprawioną w intencji kończącego się roku szkolnego. Później udaliśmy się do naszej szkoły gdzie Pani Dyrektor Paulina Joniak przywitała nas i rozpoczęło się podsumowanie minionego roku szkolnego. Był to również czas rozdania nagród dla najlepszych uczniów.

Najbardziej prestiżowe nagrody Gimnazjum nr 2 w Bochni, "Diament" i "Leonardo" za wybitne osiągnięcia ucznia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, bardzo dobre wyniki  w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz "Medal Gimnazjalisty" za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły w imprezach sportowych. W tym roku otrzymali je:

Diament:

images/stories/rok10_11/koniec2.jpg
   • Dorota Święch

 

 

Leonardo:

 • Gabriela Jawień,
 • Katarzyna Michalczyk,
 • Beata Pieprzyk,
 • Karolina Porębska,
 • Grzegorz Samolej,
 • Anna Wiśniowska


Medal:

 • Karolina  Dziedzic,
 • Iwona Goryczko,
 • Kamila  Jędryczka,
 • Mateusz  Kasprzyk,
 • Aleksandra  Kubala,
 • Urszula  Paszkot,
 • Krzysztof  Styrna,
 • Justyna Wiśniowska,
 • Manuela  Wojs,


Oczywiście zostały również przyznane nagrody najlepszym w tym roku zbieraczom zużytych baterii, tutaj prym wiedli:

images/stories/rok10_11/koniec3.jpg
    • Kacper Dudzik,
    • Bogdan Wójcik,
    • Michał Ptaszek


Po zakończeniu oficjalnej części nadszedł czas na spektakl artystyczny przygotowany przez uczniów klas drugich i trzecich. Uczniowie sprawili że śmialiśmy się do rozpuku i podziwialiśmy ich wspaniałe talenty wokalne. Po tej części nadszedł czas na występ naszego szkolnego zespołu Rebellion, który rozbudził całą salę i wprawił każdego w wakacyjny nastrój. Oczywiście wszyscy zażądali bisu!:)

images/stories/rok10_11/koniec4.jpg

Po zakończeniu akademii wszyscy uczniowie udali się do klas, tylko absolwenci pozostali w hallu gdzie zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia (można je zobaczyć tutaj). Później nadszedł czas pożegnań, dla niektórych tylko na dwa miesiące, dla reszty na bardzo długi czas po trzech wspaniałych latach spędzonych w murach tej szkoły. Wszystko co dobre kiedyś się kończy, a niestety często zdarza się że zbyt wcześnie.

Fotoreportaż - tutaj


Dzisiaj ja również chcę pożegnać się z Wami, gdyż to chyba mój ostatni artykuł dla Was. Było mi bardzo miło przekazywać Wam przez te lata relacje z wielu wydarzeń widziane moim okiem. Mam nadzieję, że będę mogła od czasu do czasu jeszcze coś dla Was skrobnąć - choćby koleją mega relację z Rajdu:). Dziękuję Wam, że czytaliście moje artykuły:).

Życzę wszystkim wspaniałych wakacji i udanego przyszłego roku szkolnego!:)

Dorota

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

Do końca roku zostało 15 dni.
Zodiak: Strzelec