Jesteś tutaj: Rajdy gimnazjalne Rajd "TerazMy 2011"
Rajd "TerazMy 2011" PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
środa, 21 września 2011

TerazMyRajd "TerazMy 2011"

Nasza coroczna "wyprawa w Tatry" rozpoczęła się na parkingu Wierch Poroniec skąd przeszliśmy na Rusinową Polanę. Stamtąd zeszliśmy do Kaplicy Matki Boskiej Jaworzyńskiej na Wiktorówkach. Po krótkim odpoczynku na Polanie Rusinowej ruszyliśmy "zdobyć" Gęsią Szyję, najtrudniejszy punkt tegorocznej wycieczki. Na szczęście wszystkim uczestnikom udało się ją pokonać. Kolejnym punktem było przejście do Wodogrzmotów Mickiewicza przez Waksmundzką Rówień skąd po krótkiej przerwie wyruszyliśmy do Palenicy Białczańskiej.

Przez całą trasę nasz przewodnik tatrzański pan Bogusław Koczur przedstawiał, w bardzo obrazowy sposób, nazwy szczytów i przełęczy tatrzańskich jakie widzieliśmy przed sobą. Po dojściu do parkingu w Palenicy Białczańskiej gdzie miał oczekiwać na nas autokar okazało się, że musimy jeszcze wykrzesać dość sił aby dojść do Łysej Polany gdzie musiał zatrzymać się nasz autokar.  Mimo tych nieprzewidzianych trudności ;) i dzięki wspaniałej pogodzie nasza tegoroczna wycieczka w Tatry była bardzo udana a to co zobaczyliśmy możecie obejrzeć - tutaj

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Października 2018
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga