Rekolekcje w Gim2 PDF Drukuj Email
Napisał(a): H.Kica   
środa, 14 marca 2012

RekolekcjeRekolekcje wielkopostne w Gim2

W dniach 19 – 21 marca młodzież naszej szkoły będzie uczestniczyła w rekolekcjach wielkopostnych  w kościele św. Pawła Apostoła. W tych dniach nie będzie zajęć lekcyjnych w szkole. Nauki rekolekcyjne rozpoczynają się codziennie o godz. 1100. Młodzież zgromadzi się pod kościołem o godz. 1045 i po sprawdzeniu obecności wejdzie do kościoła i będzie uczestniczyła w nabożeństwie pod opieką nauczyciela. Samorządy klasowe poszczególnych klas zadbają o to, aby przed kościołem  cała klasa zebrała się w jednym miejscu i pomogą nauczycielom sprawdzić obecność. Przypominam również o tym, że kościół to miejsce szczególne, gdzie obowiązują określone zasady zachowania i  odwołując się do waszej kultury, wrażliwości oraz dojrzałości chrześcijańskiej mam nadzieję, że rekolekcje przebiegną w atmosferze  powagi i przyniosą spodziewane  efekty.
Szczegółowy plan rekolekcji  dla młodzieży został przedstawiony na katechezie.

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
22 Marca 2019
Światowy Dzień Wody
Imieniny obchodzą
Bazylissa, Bogusław, Godzisław,
Katarzyna, Kazimierz, Paweł

Do końca roku zostało 285 dni.
Zodiak: Baran