Jesteś tutaj: Mini wywiady z ... Wywiad z Olą Fischer
Wywiad z Olą Fischer PDF Drukuj Email
Napisał(a): K.Kociołek   
sobota, 31 marca 2012

Mini wywiad z Olą Fischer uczennicą klasy III b

Karolina Kociołek: Skąd wziął się pomysł by zgłosić się na castingi do Detektywów, W11 ?
Ola Fischer: Kiedyś wujek mi o tym powiedział i stwierdziłam, że fajnie by było się po prostu sprawdzić ;]

K.K: Planujesz w przyszłości zająć się aktorstwem, czy widzisz dla siebie jakąś inną drogę?
O.F: Przeszło mi kiedyś przez myśl, że chciałabym studiować  w  szkole teatralnej w Łodzi, ale na razie to tylko wybujałe marzenia ;D

K.K: Trenowałaś kiedyś judo, dlaczego już tego nie robisz?
O.F: Trenowałam judo 6 lat. Od 2 klasy podstawówki do końca 1 klasy gimnazjum. Ale niestety w końcu przyszedł taki moment, kiedy było coraz więcej nauki, zajęć pozalekcyjnych kilka razy w tygodniu i innych obowiązków i po prostu chodzenie na treningi, które bardzo kocham (m.in. przez to, że spotkałam tam moich najlepszych przyjaciół) fizycznie nie było  możliwe. Ja bardzo nie chciałam z tego rezygnować, ale to była konieczność, no bo przecież szkoły nie mogłam rzucić… Będę tego żałować do końca życia, a i chciałam jeszcze powiedzieć tym, którzy sądzą, że ten sport nie jest dla DZIEWCZYN, że się ogromnie mylą, bo to jest najlepszy sport jaki istnieje i trenuje go bardzo dużo dziewczyn.

K.K: Uczęszczasz na lekcje śpiewu? Jak wyglądają takie zajęcia?
O.F: Wygląda to tak, że raz w tygodniu chodzę do MDK w Bochni i mam indywidualne zajęcia z nauczycielką śpiewu. Najpierw rozśpiewujemy się, a potem wybieramy wspólnie piosenki na różne festiwale, konkursy czy imprezy okolicznościowe i ćwiczymy je pod względem zarówno technicznym, jak i teatralnym. Te zajęcia są bardzooo odstresowujące ;D

K.K: Jakie masz jeszcze inne zainteresowania poza powyżej wymienionymi ?
O.F: Długo tańczyłam taniec towarzyski, ale przez kontuzję też musiałam się z tego wycofać i to jest właśnie to, co kocham ponad życie i co robię codziennie w pokoju przed lustrem, hahaha ;D Poza tym od 4 lat uczę się języka włoskiego ;>

K.K: Do jakiej szkoły  i na jaki profil zamierzasz się wybrać po gimnazjum? Zostaniesz w Bochni czy wybierzesz się gdzieś dalej ?
O.F: W sumie nie wiem czy dla mnie to dobrze czy źle, ale zostaję w Bochni i wybieram się do 2 LO na profil filmowo-dziennikarski ;)

K.K: Z jakiego przedmiotu czujesz się mocna,  a jaki mniej Ci odpowiada ?
O.F: Właśnie ja z żadnego przedmiotu oprócz może wf-u nie jestem jakaś bardzo dobra ;p Naprawdę;] Co do drugiej części pytania, to nienawidzę matematyki, a nie przepadam za chemią i edukacją dla bezpieczeństwa.

K.K: A co z wakacjami? Masz już jakieś plany?  
O.F: Nie wiem jeszcze na pewno, ale tak na 90% lecę z Moniką na kolonie do Bułgarii, jacyś chętni? ;p Zapraszamy! ;D

Dzięki za rozmowę :)

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława

Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta