Jesteś tutaj: Mini wywiady z ... Wywiad z Łukaszem Pająkiem
czwartek, 12 kwietnia 2012

Mini wywiad z Łukaszem Pająkiem uczniem klasy III d

Ola Fisher:Jak to jest być finalistą z dwóch przedmiotów? Nie za dobrze Ci? ;p
Łukasz Pająk: Dla niektórych może to dużo, dla innych może mało. Mi wystarczy bycie finalistą z informatyki i matematyki, zresztą, co za dużo to niezdrowo;)

O.F: Masz mnóstwo widzów na swoim koncie na Youtub-ie poświęconym grom. To Ci naprawdę sprawia tak dużą frajdę? ;D
Ł.P: Czy sprawia frajdę? Zależy. Traktuję to raczej, jako hobby i choć często myślałem o zakończeniu "mojej kariery", to do nagrywania nowych filmików motywują mnie ciepłe komentarze użytkowników oglądających moje materiały.

O.F: Jak się domyślam Twoja przyszłość będzie związana z informatyką, dobrze myślę?
Ł.P: Póki, co nie mam jakichś dokładnych planów na przyszłość. Myślę o studiach programistycznych lub technicznych, ale jeszcze zobaczymy.

O.F: Jak było na finałach konkursów z matematyki i informatyki?
Ł.P: Pierwszy finał to był finał konkursu informatycznego. Było całkiem fajnie, chociaż nie udało mi się zająć żadnej znaczącej pozycji, gdyż pytania były trudne i nie mogłem się z nimi całkowicie uporać. Co do matematyki, to jestem zadowolony - pomimo, iż nie mam tytułu laureata, to zdobyłem całkiem wysoką lokatę.

O.F: Gdzie się wybierasz po gimnazjum? Bochnia, Kraków, Warszawa czy może coś jeszcze innego? ;P
Ł.P: Planuję iść do I LO w Bochni na profil mat-fiz-ang.

O.F: Jakie to uczucie stać na scenie i odbierać nagrodę - mówię o Stypendium Burmistrza Miasta Bochnia za osiągnięcia w zeszłym roku szkolnym?
Ł.P: W takim momencie czuję się wyróżniony, iż to właśnie ja, a nie kto inny stoi w tym miejscu i odbiera nagrodę za swoją pracę w roku szkolnym. Myślę, iż wiele osób chciałoby zdobyć takową nagrodę i znam parę osób, którym do stypendium zabrakło dosłownie paru punktów. W takich momentach jestem z siebie dumny:)

O.F: Trzy cechy, za które lubisz siebie, to?
Ł.P: Trudne pytanie, naprawdę nie wiem, jakie cechy mógłbym tutaj wymienić.

O.F: Czego najbardziej nienawidzisz w ludziach, kto nie mógłby być Twoim przyjacielem?
Ł.P: Nie lubię ludzi, którzy zawsze są najmądrzejsi i uważają się za lepszych od innych. Takich ludzi na szczęście często nie spotykam.

O.F: Jakieś plany wakacyjne już krążą po głowie czy jeszcze nie?;P
Ł.P: Już postanowione, iż pojadę na miesiąc za granicę. Więc na nudę nie będę miał co narzekać.

O.F: Co robisz w wolnym czasie, poza siedzeniem przy komputerze? ;DDD
Ł.P:
Spotykam się z przyjaciółmi - głównie jeździmy na rowerach po Uzborni, Kurowie lub Krzyżakach. Czasami gramy w piłkę. Dosyć często chodzimy także do kina lub na pizzę. Jeżeli chodzi o jakieś samotne hobby, to jedyne, co przychodzi mi na myśl to strzelectwo, które praktykuję rzadziej z powodu "ograniczeń" wynikających z mieszkania w mieście. Aha, no i tak chodziłem przez pierwszą i drugą klasę gimnazjum na pływalnię, co myślę, że można także podciągnąć pod moje zainteresowania

O.F: Jak oceniasz nasze gimnazjum po 3 latach, kiedy już jesteś na „wylocie” ? ;p
Ł.P: Były momenty bardziej zabawne, jak i też te mniej. Nauczyciele starali się nas uczyć jak najlepiej z różnymi skutkami. Zdecydowanie lata spędzone w gimnazjum będę wspominał z uśmiechem na twarzy.

O.F: Dziękiiiiiiiiii ;D

18 Października 2017