3 Maja PDF Drukuj Email
Napisał(a): O.Fisher
piątek, 27 kwietnia 2012

3 MajaWIWAT 3 MAJ!

27 kwietnia na dużej sali gimnastycznej miało miejsce wydarzenie artystyczne, przygotowane z okazji święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Kiedy wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się na sali, głos zabrała Pani Dyrektor - Paulina Joniak.

Następnie oglądnęliśmy cudowny spektakl przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierownictwem pań Małgorzaty Buszko, Marty Kukułki,  Bożeny Ludyni-Sumery oraz Beaty Biernat. Mogliśmy ujrzeć m.in: scenę z obrad Sejmu kiedy była uchwalana Konstytucja 3 Maja oraz usłyszeć kilka pięknych pieśni, nawiązujących tematyką do tego święta. Przedstawienie wryło się w pamięć wszystkich osób i zostało nagrodzonego hucznymi brawami i to nie jeden raz ; )

Fotoreportaż Emilii - tutaj

Ola Fischer