Jesteś tutaj: Nasi najlepsi -> Sportowcy Sportowcy roku 2011/12
Sportowcy roku 2011/12 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
czwartek, 01 września 2011
Sportowcy roku

Rok szkolny 2011/12

Sportowe osiągnięcia uczniów naszej szkoły  wynikające z ich zainteresowań i pasji.
Imię i nazwisko
Osiągnięcia

Kruk Szczepan,
Kaczmarczyk Michał,
Górszczyk Patryk,
Szydłowski Damian,
Grzyb Dawid,
Miszczuk Bartłomiej,
Grodowski Hubert

II miejsce w XII Międzygimnazjalnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Macieja Szydłaka w Niepołomicach
Tomasz Wolnik,
Piotr Ochab,
Damian Szydłowski,
Michał Gicala,
Oskar Majewski,
Szczepan Kruk,
Bartosz Kosiarski,
Mateusz Filipek
II miejsce w Rejonowych zawodach w piłce koszykowej
Monika Golińska II miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce ręcznej
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej – bieg na 600m
Kinga Gut II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych
II miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce ręcznej
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej –bieg na 600m
Magdalena Głogowska II miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce ręcznej
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej –pchnięcie kulą
Katarzyna Apryjas II miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce ręcznej
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej – bieg na 300m
Gabriela Kupiec IV miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej – bieg na 600m
Sylwia Poradowska
Dominika Poradowska
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej – bieg na 100m
Joanna Komasa III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej –bieg na 300m
Karolina Sosnowiec III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej – bieg na 100m
Bartłomiej Cygan II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Bartłomiej Miszczuk III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Katarzyna Kokoszka III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej – pchnięcie kulą
Aleksandra Mazanek II miejsce w Powiatowych zawodach w Pływaniu – styl grzbietowy
Dawid Grzyb III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Krystian Łącki II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Angelika Gajli II miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce ręcznej
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej – pchnięcie kulą
Konrad Piwowarczyk II miejsce w Powiatowych Zawodach w Pływaniu – styl klasyczny
Jakub Szymański I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Filip Adamczyk II miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w piłce ręcznej
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej – bieg na 100m
Agnieszka Mikulska III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej – skok w dal
Karol Skoczyński III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Krzysztof Strach III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Daria Sułowska I miejsce w Powiatowych Zawodach Grup Tanecznych” Rytm, muzyka, taniec”
Kamila Gajek III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej – skok w dal

Maciej Duda
Krzysztof Mazur
Kubala Michał
Michałczyk Sławomir
Bobowski Marcin
Łacki Krystian
Szydłowski Damian
Kruk Szczepan
Cygan Bartłomiej
Wolnik Tomasz
Michał Gicala

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
Monika Golińska
Kinga Dobranowska
Katarzyna Apryjas
Martyna Lekka
Natalia Kurdas
Karolina Świder
Nosek Karolina
Mazur Katarzyna
Jochym Klaudia
Gajli Angelika
II miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce ręcznej
Michał Gicala II miejsce w Rejonowych Zawodach w Koszykówce
II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Marcin Ochlust III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Arkadiusz Budzyn III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Poprawiony: środa, 27 czerwca 2012
 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Listopada 2017
Światowy Dzień Życzliwości
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina,
Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław

Do końca roku zostało 41 dni.
Zodiak: Skorpion