Jesteś tutaj: Wydarzenia -> Rok 2011/12 Sport - osiągnięcia
Sport - osiągnięcia PDF Drukuj Email
Napisał(a): Naucz. W.F   
wtorek, 26 czerwca 2012

ZawodyOsiągnięcia sportowe uczniów  w roku szkolnym 2011/12

Poniżej zestawienie pokazujące wyniki sportowe uczniów Gimnazjum nr 2 w Bochni im.C.K.Norwida w roku szkolnym 2011/12.

 

 

L.p

Nazwa zawodów

Uzyskana lokata

Lista uczestników

1

 

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

w Łapanowie dziewcząt  klas pierwszych

udział

Magdalena Judkowiak 1b,Natalia Kurdas 1c,Eliza Majcher 1c

2

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

w Łapanowie chłopców  klas pierwszych

udział

 

Karol Korta 1b, Krzysztof Strach 1b

3

 

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

w Łapanowie dziewcząt  klas drugich

II miejsce

udział

Kinga Gut 2c

Gabriela Kupiec 2d

4

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

w Łapanowie chłopców klas drugich

 

udział

 

Filip Adamczyk 2a,Dawid Grzyb 2b,Filip Nosal 2b, Konrad Piwowarczyk 2b, Karol Skoczyński 2b,

5

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

w Łapanowie dziewcząt  klas trzecich

 

udział

Karolina Sosnowiec 3c, Sylwia Poradowska 3d, Dominika Poradowska 3d, Joanna Komasa 3d, Katarzyna Apryjas 3e

6

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

w Łapanowie chłopców klas trzecich

udział

Krzysztof Więcek 3b, Krystian Łącki 3b, Patryk Górszczyk 3c, Michał Kaczmarczyk 3c, Michał Gicala 3d,

7

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

udział

Monika Golińska   3e, Michał Mirski 2b,Bartłomiej Miszczuk  3c

8

Powiatowe Halowe Zawody w piłce nożnej

I miejsce

Tomasz Wolnik 3c

9

Wojewódzkie Zawody w Halowej Piłce Nożnej chłopców ( I miejsce w Powiatowej....)

udział

Jakub Szymański 2b, Dawid Grzyb 2b, Hubert Grodowski 2b, Michał Mirski 2b,Mateusz Krupa 2b,Michał Kaczmarczyk 3c, Patryk Górszczyk 3c, Bartłomiej Miszczuk 3c, Damian Szydłowski 3c, Szczepan Kruk 3c

10

Powiatowe Zawody Grup Tanecznych „Rytm, muzyka, taniec”

I miejsce

Daria Sułowska 1e

11

Wojewódzkie Zawody Grup Tanecznych „Rytm, muzyka, taniec”

VIII miejsce

Martyna Ukraińska 1e,Izabela Morońska 2b, Paulina Morońska 2b, Karolina Michniak 3b,Dominika Kowalczyk 3c, Anna Kuflik 3c,Anita Kaliciak 3c, Sylwia Kaczmarek 3d

12

Powiatowe Zawody w Siatkówce dziewcząt

 

 

 

 

udział

Kinga Gut 2c, Jolanta Możdżeń 2cKarolina Nosek 3a, Katarzyna Mazur 3b, Klaudia Jochym 3b, Angelika Gajli 3b, Katarzyna Nocoń 3d, Kinga Dobrakowska 3e, Katarzyna Apryjas 3e,Monika Golińska 3e,

13

Powiatowe Zawody w Siatkówce chłopców

udział

Jakub Szymański 2b, Karol Korbut 2c, Maxymilian Włodarczyk 3a, Krzysztof Więcek 3b, Szczepan Kruk 3c, Tomasz Wolnik 3c, Piotr Ochab 3c Mateusz Filipek 3e

14

Powiatowe Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym

udział

Jolanta Możdżeń 2c, Karol Korbut 2c, Tomasz Wolnik 3c

15

Powiatowe Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym

udział

Jolanta Możdżeń 2c, Nikola Nowak 2c, Karol Skoczyński 2b, Damian Kałuża 3a

16

Powiatowe Zawody Sportowe w Szachy

IV miejsce

XI miejsce

Filip Żelichowski 3a,

Kamil Pietrzak 3d

17

Wojewódzkie Zawody Sportowe w Szachy

udział

Michał Mirski 2b ( I miejsce powiat)

18

Powiatowe Zawody w Koszykówce dziewcząt

udział

Joanna Piwowarczyk 1ca, Kamila Gajek 1a, Natalia Kurdas 1c, Eliza Majcher 1c, Karolina Nosek 3a, Sylwia Poradowska 3d, Dominika Poradowska 3d, Katarzyna Nocoń 3d, Kinga Dobrakowska 3e, Katarzyna Apryjas 3e

19

 

Powiatowe Zawody w Koszykówce chłopców

I miejsce

Michał Kaczmarczyk 3c,

20

Rejonowe Zawody w Koszykówce chłopców

II miejsce

Tomasz Wolnik 3c, Szczepan Kruk 3c, Bartosz Kosiarski 3e,  Mateusz Filipek 3e,Piotr Ochab 3c, Damian Szydłowski 3c, Michał Gicala 3d, Oskar Majewski 3e,

21

Powiatowe Zawody w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce

Karolina Świder 1e

22

Rejonowe Zawody w piłce ręcznej dziewcząt

(   I miejsce w Powiatowych ……….

 

 

II miejsce

Martyna Lekka 1c, Natalia Kurdas 1c,Magdalena Głogowska 2c, Kinga Gut 2c,Karolina Nosek 3a, Klaudia Jochym 3b, Angelika Gajli 3b, Katarzyna Mazur 3b, Kinga Dobranowska 3e, Katarzyna Apryjas 3e, Monika Golińska 3e,

23

 

Powiatowe Zawody w piłce ręcznej chłopców

II miejsce

Maciej Duda 1c, Krzysztof Mazur 1d,Sławomir Michałczyk 2d, Michał Kubala 2d Krystian Łącki 3b, Marcin Bobowski 3b, Tomasz Wolnik 3c, Szczepan Kruk 3c, Bartłomiej Cygan 3cDamian Szydłowski 3c, Michał Gicala 3d,

24

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

III miejsce

Krzysztof Strach 1b, Marcin Ochlust 1e, Arkadiusz Budzyn 1e, Karol Skoczyński 2b, Dawid Grzyb 2b, Sławomir Michałczyk 2d, Krystian Łącki 3b, Bartłomiej Cygan 3c,Bartłomiej Miszczuk 3c,  Michał Gicala 3d,

25

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

IV miejsce

Magdalena Judkowiak 1b, Eliza Majcher 1c, Natalia Kurdas 1c,Agnieszka Mikulska 2a, Kinga Gut 2c, Gabriela Kupiec 2d, Karolina Sosnowiec 3c, Sylwia Poradowska 3d, Dominika Poradowska 3e,  Joanna Komasa 3d, Sylwia Kaczmarek 3dKinga Dobrakowska 3e, Monika Golińska 3e, Katarzyna Apryjas 3e,

26

 

Powiatowe Szkolne Zawody Sportowe w pływaniu

 

II miejsce  - styl klasyczny

 

II miejsce – styl grzbietowy

Konrad Piwowarczyk 2b

 

 

Aleksandra Mazanek 3b,

27

Rejonowe Zawody w Piłce Nożnej

I miejsce

Jakub Szymański 2b

28

Wojewódzkie Zawody w Piłce Nożnej

V miejsce

Dawid Grzyb 2b, Hubert Grodowski 2b, Michał Mirski 2b,

Damian Kałuża 3a, Michał Kaczmarczyk 3c, Szczepan Kruk 3c,

Bartłomiej Miszczuk 3c, Patryk Górszczyk 3c, Damian Szydłowski 3c,

29

Powiatowa Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

100m

 

300m

 

600m

 

Skok w dal

 

Pchnięcie kula

 

 

III miejsce drużynowo

Karolina Sosnowiec 3c, Sylwia Poradowska 3d, Dominika Poradowska 3d

Joanna Komasa 3d, Katarzyna Apryjas 3e, Kinga Dobranowska 3e

 

Kinga Gut 2c, Gabriela Kupiec 2d, Monika Golińska 3e

 

Kamila Gajek 1a,Agnieszka Mikulska 2a,

 

Magdalena Głogowska 2c, Katarzyna Kokoszka 3a, Angelika Gaili 3b

30

Powiatowa Drużynowa liga Lekkoatletyczna chłopców

100m

300m

1000m

Skok w dal

Pchnięcie kula

Sztafeta 4x100m

 

 

IV miejsce drużynowo

Michał Mirski 2b, Sławomir Michałczyk 2d, Filip Parwa 3a, Damian Kałuża 3a, Dariusz Figiel 3a, Filip Żelichowski 3a, Szymon Apryjas 3a, Krzysztof Krzyszkowski 3b, Krzysztof Więcek 3b, Krystian Łącki 3b, Damian Szydłowski 3c, Patryk Górszczyk 3c, Michał Kaczmarczyk 3c, Bartłomiej Cygan 3c, Bartłomiej Miszczuk 3c, Michał Gicala 3d,

 

 

31

 

Międzyszkolna Liga Szachowa

 

 

 

 

udział

Konrad Widełka 1a, Mateusz Bajda 1a, Norbert Miękina 1a, Krzysztof Bronia 1a,Kamil Papuga 1c,Michał Mirski 2b, Filip Żelichowski 3a, Filip Parwa 3a, Maxymilian Włodarczyk 3a, Szymon Trzósło 3a, Mateusz Pławecki 3d

32

 

Turniej Halowej Piłki Nożnej im.Macieja Szydłaka w Niepołomicach

II miejsce

Hubert Grodowski 2b, Dawid Grzyb 2bSzczepan Kruk 3c, Michał Kaczmarczyk 3c, Patryk Górszczyk 3c, Damian Szydłowski 3c, Bartłomiej Miszczuk 3c

 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
20 Października 2017
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga